نشریه آ اِس: اودگارد در انتها فصل به رئال مادرید برمی شود

به گزارش مجله توسعه دهنده، یک رسانه اسپانیایی مدعی شده است که تیم فوتبال رئال مادرید میخواهد بازیکن نروژی اش را از تیمی که به صورت قرضی در آن بازی می نماید پس بگیرد.

نشریه آ اِس: اودگارد در انتها فصل به رئال مادرید برمی شود

با تور ارزان اسپانیا از سرزمین جشن و موسیقی دیدن کنید. به بارسلون و مادرید سری بزنیم و از جزایر قناری و ایبیزا دیدن کنیم.

به گزارش خبرنگاران، نشریه آ اِس اسپانیا مدعی شده است که باشگاه رئال مادرید در نظر دارد که بازیکن نروژی اش مارتین ادگارد را از تیم رئال سوسیه داد پس بگیرد.

اودگارد 21 ساله در سال 2015 به عضویت باشگاه رئال مادرید در آمد و دو فصل حضور در آنجا در تیم های دوم (کاستیا) و اصلی این باشگاه مجموعاً 59 بازی انجام داد که تنها یکی از آنها در لالیگا بود.

او سال 2017 به تیم هیرنوین هلند، فصل پس از آن به تیم ویتسه و سال جاری هم به تیم سوسیه داد قرض داده شد که عملکردش در این تیم قابل توجه بوده است. اودگارد در 16 بازی اش برای سوسیه داد در این فصل لالیگا 4 گل زده است و به همین دلیل زین الدین زیدان، سرمربی کهکشانی ها تصمیم گرفته که این بازیکن نروژی را به سانتیاگو برنابئو برگرداند.

طبق قراردادی که رئال مادرید برای انتقال اودگارد به استادیوم آنوئتا با سوسیه داد منعقد نموده است، تیم باسکی این گزینه را دارد که یک سال دیگر هم این بازیکن را در برنابئو حفظ کند اما رئال مادرید میخواهد قبل از آنکه کار به آنجا کشیده گردد، اودگارد را به پایتخت اسپانیا برگرداند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 777

به "نشریه آ اِس: اودگارد در انتها فصل به رئال مادرید برمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشریه آ اِس: اودگارد در انتها فصل به رئال مادرید برمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید