معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی یزد بازدید کرد

به گزارش خبرنگاران، قاسم جان بابایی امروز در سفر یک روزه خود به استان یزد با حضور در مرکز استان از تعدادی از مراکز درمانی یزد بازدید کرد.

معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی یزد بازدید کرد

وی ابتدا در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد حضور یافت و ضمن ارائه برنامه های وزارت بهداشت، در جریان مسائل حوزه درمان استان یزد نهاده شد.

جان بابایی امروز ابتدا با حضور در بیمارستان آموزشی شهید صدوقی یزد از بخش های خون و آنکولوژی، اورژانس اطفال، اورژانس بزرگسالان و ... بازدید کرد.

وی سپس از بیمارستان شهید رهنمون، کلینیک خاتم الانبیا، بیمارستان سوانح و سوختگی و مرکز رادیوتراپی شهید رمضانزاده یزد بازدید کرد.

بازدید از بیمارستان های میبد و اردکان نیز از دیگر برنامه های سفر یک روزه معاون درمان وزیر بهداشت به استان یزد است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در حاشیه این بازدیدها در جمع خبرنگاران گفت: استان یزد در مجموع دارای 13 بیمارستان دولتی و هفت بیمارستان خصوصی است و با بهره مندی از کادر پزشکی مجرب و متعهد، قطب درمان جنوب کشور به شمار می رود.

محمود نوری شادکام یادآور شد: در یزد به عنوان مرکز استان، در حال حاضر 819 پزشک عمومی، 405 پزشک متخصص و فوق تخصص، 305 دندانپزشک عمومی و 58 دندانپزشک متخصص مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.

وی مطرح نمود: در حال حاضر حدود 60 درصد بیماران مراجعه کننده به مراکز درمانی و مطب های این استان، هموطنان سایر استان های کشور به ویژه سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی یزد بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی یزد بازدید کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید