مدیرکل بوشهر: نمایشگاه تهران باعث شده گردشگری سرتیتر اخبار گردد

به گزارش مجله توسعه دهنده، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران را عامل موثری در قرار دریافت موضوع گردشگری در صدر اخبار دانست.

مدیرکل بوشهر: نمایشگاه تهران باعث شده گردشگری سرتیتر اخبار گردد

جهت دریافت مشاوره سفر با تور نوروز کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران محمدحسین ارسطوزاده مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر در گفت وگو با ستاد خبری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی، درباره تلفیق دو نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی در این دوره گفت: گردشگری و صنایع دستی مکمل یکدیگر هستند و معرفی محصولات صنایع دستی می تواند نقش موثری در جذب گردشگر برای هر استان داشته باشد.

او اضافه نمود: در معرفی صنایع دستی باید به گونه ای عمل گردد که بحث های تخصصی گردشگری و جذب توریست در سایه قرار نگیرد زیرا اگر توریست و گردشگر نداشته باشیم، نمی توانیم صنایع دستی را عرضه کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر با بیان اینکه گردشگری یک صنعت فوق العاده تخصصی است و نباید کارهای دیگر جا را برای عرضه و کسب تجربه در صنعت گردشگری تنگ کند، گفت: ما در طول سال فضاهای زیادی برای عرضه صنایع دستی داریم و از این نمایشگاه ها باید برای ارتباط بهتر بین دیگر استان ها استفاده کرد.

وی ادامه داد: این نمایشگاه بزرگ ترین و بهترین فرصت برای شناساندن جاذبه های گردشگری در طول سال برای ماست و باید از این فضای گسترده خبری و اطلاع رسانی استفاده نموده و جذب گردشگر کنیم. این نمایشگاه باعث شده تا گردشگری سر تیتر و ترند خبرها در کشور گردد.

ارسطوزاده با اشاره به اینکه استان بوشهر با دست پر وارد این نمایشگاه شده است، گفت: حدود 900 کیلومتر نوار ساحلی خلیج فارس در استان بوشهر قرار گرفته است که این استان را از دیگر استان ها متمایز نموده و بوشهر یکی از استان هایی است که دارای موقعیت مناسب در زمینه گردشگری است. ما در استان بوشهر بالغ بر 880 میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش گردشگری توسط بخش خصوصی داشتیم.

او اظهار کرد: وظیفه ما در اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوشهر پشتیبانی از بخش خصوصی است و پایگاه فعالان گردشگری در استان هستیم تا صدای آنها را به دولتمردان برسانیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر در سرانجام بیان نمود: ما همچنین سال جاری ضمن صرفه جویی در مصرف کاغذ تمام تمرکزمان را بر روی استفاده از فضای مجازی گذاشتیم و از این فضا برای معرفی بوم گردی ها و شناساندن فضاهای گردشگری استفاده کردیم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 809

به "مدیرکل بوشهر: نمایشگاه تهران باعث شده گردشگری سرتیتر اخبار گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرکل بوشهر: نمایشگاه تهران باعث شده گردشگری سرتیتر اخبار گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید