فوتبال دنیا، مورینیو پاسخ کاسیاس را داد

فوتبال دنیا - سرمربی پرتغالی منچستریونایتد به اظهارات سنگربان سابق رئال مادرید در مصاحبه جدیدش واکنش نشان داد. - اخبار ورزشی -

فوتبال دنیا، مورینیو پاسخ کاسیاس را داد

به گزارش خبرنگاران، روز گذشته (پنجشنبه) ایکر کاسیاس سنگربان اسپانیایی تیم فوتبال پورتو مصاحبه ای انجام داد و در آن به دوران تاریک حضورش در رئال مادرید زیر نظر ژوزه مورینیو اشاره کرد، همان دورانی که اختلافاتش با این مرد پرتغالی در نهایت او را به ترک سانتیاگو برنابئو مجاب کرد.

کاسیاس با انتقاد از رویکردی که ژوزه مورینیو در رئال مادرید برای رقابت بارسلونا ایجاد نموده بود، مدعی شد که با وجود بی مهری های آقای خاص در حق او و با وجود به تنش کشیدن جو تیم هرگز با او رودررو نشده و اختلافاتش با او را علنی ننموده است. او البته این را هم گفت که اگر می توانست به او دوران برگردد، سکوت اختیار نمی کرد و رودرروی او می ایستاد.

ژوزه مورینیو هم همانطور که انتظار می رفت، پاسخ کاسیاس را داد. او به نشریه رکورد پرتغال گفت: این مصاحبه توسط شخصی اجرا شده که در خاتمه دوران بازیگری اش واقع شده است. در مورد چیزهایی که درباره من گفته باید بگویم اینکه او گفته هرگز با من رودررو نشده است، حقیقت ندارد. او بار من رودررو شد اما به شیوه ای که بهتر از هر کسی آن را انجام می دهد: پنهانی! فوتبال دنیا| مشکل جدید برای منچستریونایتد و مورینیو

اختلافات کاسیاس و ژوزه مورینیو در رئال مادرید از زمانی شروع شد که آقای خاص کاسیاس را به دلیل شکستن دستش نیمکت نشین کرد اما حتی پس از بهبودی اش او را به ترکیب اصلی برنگرداند و با علنی کردن اختلافاتش با کاسیاس، باعث ایجاد دودستگی در رختکن رئال مادرید شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، مورینیو پاسخ کاسیاس را داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، مورینیو پاسخ کاسیاس را داد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید