شنبه تعطیل است؟

به گزارش مجله توسعه دهنده، اردشیر مطهری دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به طرح موضوعاتی در شبکه های اجتماعی مبنی بر تعطیلی روز شنبه تاکید نمود که شنبه تعطیل نیست و نباید مردم به این موضوعات توجه نمایند.

شنبه تعطیل است؟

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، اردشیر مطهری دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح موضوعاتی در شبکه های اجتماعی مبنی بر تعطیلی روز شنبه گفت: مجلس شورای اسلامی در سال 1390 مصوبه ای درباره یک روز تعطیلی پس از عید فطر داشت که برداشت های متفاوتی از آن شده است.

وی گفت: طبق آخرین مصوبه هیات دولت درباره تعطیلی های عید فطر و یکروز بعد از آن، روز شنبه تعطیل نیست لذا به صراحت اعلام می کنم که روز شنبه تعطیل نیست و انتشار خبر غلط و دست به دست شدن آن در شبکه های اجتماعی نادرست بوده و مربوط به مصوبه دولت قبلی است.

مطهری گفت: مصوبه قوه مقننه تعطیلی عید فطر 2 روز است، که بر اساس این مصوبه پنجشنبه و آدینه تعطیلات عید فطر محسوب می گردد.

نماینده گرمسار در مجلس اضافه کرد: فرقی نمی کند که تعطیلات روز عید فطر و روز بعد از آن، وسط هفته یا آخر و یا اول هفته باشد و در هیچ جای قانون نیست که اگر پنجشنبه روز عید فطر بود تعطیلی روز بعد از آن به دلیل تلاقی با روز آدینه به روز شنبه موکول گردد لذا شنبه به هیچ وجه تعطیل نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 خرداد 1400 بروزرسانی: 11 خرداد 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1750

به "شنبه تعطیل است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شنبه تعطیل است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید