سرپرست باشگاه تراکتور: فاجعه ابتلای بازیکنان به کرونا با آغاز لیگ نابخشودنی است

به گزارش مجله توسعه دهنده، مربی بدنساز تیم، هر روز به طور مرتب برنامه ای را برای تمرین در منزل در اختیار بازیکنان قرار می دهد تا سطح آمادگی آنان حفظ گردد تا در ادامه فوتبالشان دچار مشکل نشوند.

سرپرست باشگاه تراکتور: فاجعه ابتلای بازیکنان به کرونا با آغاز لیگ نابخشودنی است

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور گفت: فاجعه ابتلای بازیکنان به کرونا در صورت آغاز تمرینات تیم ها و ادامه لیگ، نابخگرددنی است.

به گزارش فارس ،میرمعصوم سهرابی در گفت وگو با رسانه باشگاه تراکتور گفت:در مورد آخرین شرایط تیم تراکتور اظهار کرد: از همان روز اولی که ستاد مقابله با کرونا، انجام تمرینات ورزشی را پرخطر بیان نمود، تصمیم به تعطیلی تمریناتمان گرفتیم و تا کنون تمرینات تیممان تعطیل بوده و بازیکنانمان به انجام تمرینات انفرادی می پردازند.

وی افزود: مربی بدنساز تیم، هر روز به طور مرتب برنامه ای را برای تمرین در منزل در اختیار بازیکنان قرار می دهد تا سطح آمادگی آنان حفظ گردد تا در ادامه فوتبالشان دچار مشکل نشوند؛ هر چند که با توجه به تعطیلی نزدیک به دو ماهه تمریناتمان، مطمئناً احتیاج زیادی برای آماده سازی مجدد بدن بازیکنان است تا به شرایط مطلوب سابق برگردند.

سهرابی بیان نمود: متولیان امر و آن ارگان و اشخاصی که به ادامه مسابقات لیگ نوزدهم اصرار می ورزند، آیا می دانند که حتی اگر خدایی ننموده، یک بازیکن لیگ به این ویروس کرونا مبتلا گردد، چه فاجعه ای رخ می دهد؟! آیا این موضوع را در نظر گرفته اند که به چه قیمتی به دنبال پیگیری لیگ هستند؟!

وی ادامه داد: بیشتر بازیکنان و ورزشکاران، با استناد به نظر کارشناسی شده کمیته پزشکی فیفا، بر این عقیده اند که در صورتی که به کرونا مبتلا شوند، عمر فوتبالی شان به سرانجام خواهد رسید و دیگر قادر به ادامه ورزش حرفه ای نخواهند بود و این بزرگترین ضربه را به فوتبال حرفه ای آن شخص و سرمایه های فوتبال کشور ما خواهد زد و مسئولان مربوطه باید این موارد را در تصمیم گیری های خود لحاظ نمایند.

وی افزود: باید این را در نظر بگیریم که شرایط فوتبال حرفه ای با سایر مشاغل متفاوت است؛ چرا که فوتبال، شغل بازیکنان و منبع درآمد آن هاست و درصورتی که فوتبالیستی دچار مسئله ای گردد، عمر ورزشی اش به سرانجام می رسد و دیگر قادر به بازگشت به فوتبال حرفه ای و شغلش نخواهد بود.

سرپرست باشگاه تراکتور گفت: فوتبالیست ها حق دارند و به دنبال این موضوع هستند که در صورت بروز مشکل احتمالی، چه کسی جوابگوی سرانجام عمر فوتبالی شان خواهد بود؟ آیا وزارت ورزش پاسخ آن ها را خواهد داد یا فدراسیون و یا باشگاه ها و ...؟! جان انسان ها بسیار مهم تر از همه چیز است و در اولویت نخست ارزش های انسانی قرار گرفته است و حتی کمیته پزشکی فیفا نیز اخیراً اعلام نموده که هیچ چیز به اندازه جان انسان ها مهم نیست و فدراسیون ها نباید عجله ای برای آغاز تمرینات و ادامه مسابقات داشته باشند و این نکته ای است که مطمئناً به طور کامل کارشناسی شده و قابل استناد است. حتی بسیاری از لیگ های معتبر در سرتاسر دنیا، در حال تعطیل کردن و نیمه تمام گذاشتن لیگ سال جاری کشورهایشان هستند؛ اما نمی دانم چرا بعضی ها مصرانه به دنبال آغاز تمرینات و پیگیری مسابقات هستند و به این موضوع پافشاری می نمایند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1094

به "سرپرست باشگاه تراکتور: فاجعه ابتلای بازیکنان به کرونا با آغاز لیگ نابخشودنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست باشگاه تراکتور: فاجعه ابتلای بازیکنان به کرونا با آغاز لیگ نابخشودنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید