زخم کاری، قسمت چهارم؛ خون حاج عمو پاک نمی شه سمیرا

به گزارش مجله توسعه دهنده، خبرنگارانـ قسمت چهارم سریال زخم کاری به نویسندگی و کارگردانی محمد حسین مهدویان و تهیه کنندگی محمد رضا تخت کشیان روز آدینه 4 تیر ماه 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

زخم کاری، قسمت چهارم؛ خون حاج عمو پاک نمی شه سمیرا

در خلاصه داستان این قسمت آمده است:

مالک از این که توانسته خانواده ریزآبادی را تحت فشار قرار بدهد تا سهم خود را از شرکت بگیرد، بسیار سرخوش است. ولی با مسئله ای روبرو می گردد که به سراغ کریم یکی از کارکنان قدیم شرکت می رود...

مالک همه اعضای شرکت را نگران نموده و به تکاپو انداخته است. یک نفر به فکر صلح و سازش افتاده و یکی دیگر به فکر خرید سهم مالک است. یکی می خواهد با وصلت پسر مالک و دختر ناصر دوباره مهر و محبت در دل اعضا بیاندازد، دیگری می خواهد در ازای ندید گرفتن پولی که مالک از نروژی ها گرفته است، سهمش را به شرکت واگذار کند و برود. اما پروژه صلح و سازش را ناصر به هم می زند و پروژه فروش سهم را مالک جدی نمی گیرد. در این میان دردسر دیگری هم برای مالک به وجود می آید: نجفی. او با تهدید ها و رفتارش به مالک حالی می نماید که از ماجرای ویلای کلاردشت خبر دارد و اگر حق السکوت چربی نگیرد، خیلی صبر نخواهد کرد.

دوای درد آشفتگی های مالک پیش سمیراست؛ درد بیشتر. سمیرا همان طور که جرات کار های قبلی را به زور به مالک داده بود، جرات کشتن نجفی را هم به او می دهد. کریم که در قسمت های قبل گاه و بی گاه دیده می شد، تعیین می گردد که چند سال پیش با دلی چرکین از شرکت اخراج شده است. مالک همانطور که طرف های قراردادش را می پزد و به معامله راضی می نماید، کریم را هم می پزد تا در فرصتی مناسب از عهده کشتن نجفی برآید.

قسمت چهارم زخم کاری هم مثل قسمت های قبل همراه با غافل گیری و جذابیت پی گرفته می گردد و البته با یک رکورد شکنی. زخم کاری با 13 میلیون دقیقه دیدن در 16 ساعت رکورد بیشترین اندازه دقیقه دیدنی یک سریال در یک روز را که پیش از این در اختیار سریال آقازاده بود، بشکند. در روز های گذشته بعضی سیگار کشیدن های مالک در سریال زخم کاری را با شخصیت تامی شلبی در سریال پیکی بلایندرز مقایسه نموده بودند. قسمت چهارم نشان می دهد که این موضوع یک شباهت ساده نیست و سیگار کشیدن های شخصیت ها که در پیکی بلایندرز یک موتیف تکرار شونده است، عینا در زخم کاری هم استفاده شده است.

بازی جواد عزتی از قسمت ابتدایی تا به امروز توجه های زیادی را به خود جلب نموده است. او به برترین نحو شخصیتی حساس را به نمایش می گذارد که تحت فشار همسرش و عقده ای که از گذشته دارد، با واقعیت خود که فردی ترسوست، می جنگد و این جنگ روز به روز قربانی های بیشتری می گیرد. او هنوز با کشتن حاج عمو کنار نیامده است و حتی از سایه خودش هم می ترسد؛ اما چاره ای ندارد که دستانش را از آن چه هست، ناپاک تر کند. سمیرا روی برنده و قاطع و پلید مالک است. همه آن چه مالک در وجودش کم دارد، در سمیرا هست و او هم همواره به موقع به داد مالک ضعیف می رسد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 مرداد 1400 بروزرسانی: 7 مرداد 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1846

به "زخم کاری، قسمت چهارم؛ خون حاج عمو پاک نمی شه سمیرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زخم کاری، قسمت چهارم؛ خون حاج عمو پاک نمی شه سمیرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید