رد خون روی طلای زرد

به گزارش مجله توسعه دهنده، سارق پس از شلیک به صاحب مغازه و سرقت طلا ها با همدستش متواری شد

رد خون روی طلای زرد

به گزارش، سرقت مسلحانه از طلافروشی میدان امام دزفول موجب به قتل رسیدن جوان طلافروش شد. به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت 21 دوشنبه شب سارقی مسلح با ورود به مغازه طلافروشی در میدان امام خمینی دزفول ورودی کوچه بقعه شاه رکن الدین و تیراندازی به فروشنده اقدام به سرقت مقادیری طلا و جواهر کرد.

دادستان دزفول با اعلام این خبر گفت: در بازبینی فیلم های دوربین های مدار بسته مغازه تعیین شد فردی پس از ورود به مغازه اقدام به شلیک دو تیر به صاحب مغازه کرده و پس از آن مقادیری طلا سرقت می کند. محمدی خباز اضافه نمود: اسلحه سارق، یک قبضه کلت است که مجهز به صدا خفه کن بوده است و سارق پس از شلیک به طلافروش اقدام به جمع آوری طلا ها کرده و پس از آن با شکستن شیشه در مغازه خارج شده و همراه با همدست خود که با موتور منتظرش بوده از صحنه متواری شده است. وی بیان نمود: متاسفانه فرد مضروب و صاحب طلا فروشی که به وسیله اورژانس به بیمارستان انتقال یافت به علت شدت جراحت های وارد شده درگذشت. دادستان دزفول از صاحبان طلا و جواهر فروشی ها خواست ضمن رعایت اصول ایمنی، ساعات مصوب شده جهت آغاز و سرانجام کار این صنف را رعایت کنند.

سردار سید محمد صالحی جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان هم درباره این سرقت با بیان این که این سرقت مسلحانه توسط یک سارق با عنوان خریدار با مراجعه به مغازه به وقوع پیوسته است، گفت: سارق با استفاده از یک اسلحه کمری اقدام به شلیک گلوله به صاحب طلافروشی می کند ومقادیری طلا سرقت می کند که متاسفانه در این بزه مالک طلافروشی فوت می کند. وی درادامه اضافه نمود: درپی تماس های مردمی باسامانه 110پلیس در کمترین زمان ممکن در صحنه حاضر و یک قبضه سلاح کلت کمری کشف شده است. جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان بیان نمود: با توجه به سرنخ های به دست آمده شناسایی و دستگیری سارق در دستورکار پلیس قراردارد و نیروی انتظامی از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

منبع: خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 956

به "رد خون روی طلای زرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد خون روی طلای زرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید