رئیس سابق رئال مادرید: نارضایتی رونالدو کاملاً طبیعی بود، او باید در رئال مادرید می ماند

به گزارش مجله توسعه دهنده، رئیس باشگاه رئال مادرید که زمینه ساز پیوستن کریستیانو رونالدو به این تیم شد، پیوستن او به یوونتوس را یک ضرر بزرگ برای خودش و کهکشانی ها می داند.

رئیس سابق رئال مادرید: نارضایتی رونالدو کاملاً طبیعی بود، او باید در رئال مادرید می ماند

به گزارش مجله توسعه دهنده، رامون کالدرون رئیس پیشین باشگاه رئال مادرید در مصاحبه با سایت کالچومرکاتوی ایتالیا راجع به حرکت جنجال آفرین اخیر کریستیانو رونالدو در بازی یکشنبه شب تیم های فوتبال یوونتوس و میلان، ادعای جالبی انجام داد.

ابراز نارضایتی رونالدو هنگام تعویض شدنش در دقیقه 55 بازی، رفتنش به رختکن به جای نیمکت و خروجش از استادیوم قبل از انتها بازی، هنوز هم سوژه ای داغ برای رسانه های ایتالیایی است که به آن پرداخته می گردد. در این میان هم سایت کالچو مرکاتو نظر فردی را درباره این موضوع جویا شده است که در آخرین روزهای ریاستش در باشگاه رئال مادرید مقدمات پیوستن رونالدو به رئال مادرید را (سال 2009) فراهم کرد.

کالدرون گفت: واکنش رونالدو کاملاً عادی بود. بازیکنان بزرگ هرگز دوست ندارند از زمین بازی خارج شوند. یادم است که رونالدو نازاریو هم چنین واکنشی را به تعویض شدنش نشان داد. او می خواست در بازی های محبت آمیز هم در ترکیب اصلی باشد.

طبق اعلام رسانه های ایتالیایی باشگاه یوونتوس قصد ندارد رونالدو را جریمه کند و صرفاً به تذکر به او بسنده خواهد نمود. کالدرون با درست دانستن تصمیم این باشگاه اضافه کرد: باید با بازیکن حرف زد و اجازه داد که او آرام گردد. هرگز نباید در اوج تنش ها تصمیم گرفت. بهترین کار این است که به بازیکن تفهیم کرد چنین رفتارهایی نباید تکرار گردد و به کار ادامه داد.

رئیس سابق باشگاه رئال مادرید به صورت غیرمستقیم به یک دلیل دیگر برای نارضایتی رونالدو اشاره نمود. او گفت: جدایی رونالدو از رئال مادرید یک اشتباه بزرگ بود، هم برای رئال مادرید هم برای خود او. مدیران باشگاه فکر می کردند که رونالدو به انتها دوران بازیگری اش رسیده است و دیگر کسی حاضر نخواهد بود برای او 100 میلیون یورو بپردازد.

فابیو کاپلو، سرمربی سابق رئال مادرید در دوران ریاست کالدرون، با انتقاد از رفتار اخیر رونالدو گفته بود اگر جای مائوریتزیو ساری (سرمربی یوونتوس) بود طور دیگری با ستاره پرتغالی بانوی پیر برخورد می کرد. او به ساری بابت تعویض رونالدو حق داد و گفت کاپیتان تیم ملی پرتغال نباید به تعویضش معترض باشد چون که دچار افت شده و در سه سال اخیر نتوانسته بازیکنان حریف را مانند فصول قبل از آن از پیش رو بردارد.

کالدرون در این باره هم تأکید کرد: فابیو انسانی آتشی مزاج است و همواره چیزی که احساسش به او می گوید را به زبان می آورد. من واقعاً او را دوست دارم و با او یک قهرمانی ارزشمند در لالیگا کسب کردم. با شناختی که از فابیو دارم می دانم که اگر او جای ساری بود، از حرکت رونالدو بسیار عصبانی می شد اما من با چیزهایی که او گفت موافق نیستم. کریستیانو فصل گذشته یکی از مهره های اصلی یوونتوس بود و به نظر من هنوز حداقل سه فصل دیگر جا دارد که در بالاترین سطوح بازی کند.

کالدرون در نهایت اعتراف کرد که اگر روزی دوباره رئیس باشگاه رئال مادرید گردد به استخدام مائوریتزیو ساری به عنوان سرمربی این تیم فکر می نماید. او گفت: من شیوه کاری او را دوست دارم. حدس می زنم که یوونتوس با راهنمایی او سال جاری بار دیگر اسکودتو را می برد و یک کاندیدای جدی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان خواهد بود. هر باشگاه بزرگی دوست دارد که یک مربی مانند ساری داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 698

به "رئیس سابق رئال مادرید: نارضایتی رونالدو کاملاً طبیعی بود، او باید در رئال مادرید می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس سابق رئال مادرید: نارضایتی رونالدو کاملاً طبیعی بود، او باید در رئال مادرید می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید