ذائقه های مختلف سیاسی در حوزه رسانه سبب رشد جامعه می گردد

به گزارش مجله توسعه دهنده، محمدرضا محسنی بعدازظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن میرزا شفتی فرمانداری شهرستان شفت برگزار گردید، اظهار کرد: خبرنگاری شغلی حاصل تعهد و عشق است. اگر اصحاب رسانه در اجرای رسالت خود دارای تعهد و عشق نباشند نمی توانند به درستی مشکلات جامعه را به مسئولان منتقل نمایند.

ذائقه های مختلف سیاسی در حوزه رسانه سبب رشد جامعه می گردد

وی با بیان اینکه ذائقه سیاسی و طیف های مختلف در عرصه رسانه سبب رشد و شکوفایی جامعه می گردد، اضافه کرد : هیچ مسئولی نمی تواند خود را مبرا از نقد و نقادی بداند.

فرماندار شفت با تأکید بر ضرورت نقدپذیر بودن مسئولان، گفت: خبرنگاری باید صرف نظر از ذائقه سیاسی و تنها با نگاه به منافع ملی و جایگاه نظام باشد در این صورت همه انتقادات رسانه قابل قبول است.

وی با اشاره به اینکه قلم دارای جایگاه و اهمیت خاصی است و به واسطه همین جایگاه خداوند در قرآن به آن قسم یاد نموده است، اظهار داشت: رسانه باید کوشش کند در بیان مسائل صداقت را داشته باشد. نباید اختلاف سلایق و دیدگاه افراد را از دیدگاه منصافانه جدا کند.

فرماندار شفت با اشاره به برخی از مشکلات این شهرستان، گفت: اقدامات مناسبی در دو سال گذشته برای رسیدگی به مشکلات مردم و مطالبات به حق آنها انجام گردیده و در بسیاری از شاخص ها در شهرستان شفت شاهد رشد هستیم.

وی با بیان اینکه 35 روستای شهرستان شفت فاقد آب شرب سالم است، ادامه داد: با اقدامات انجام گردیده امروز 15 پروژه آماده بهره برداری در حوزه آب در سطح شهرستان طی هفته دولت داریم.

فرماندار شفت با اشاره به نبود طرح مطالعاتی در زمینه فاضلاب شهری شفت در سال های گذشته، اضافه کرد: خوشبختانه با پیگیری های لازم که در این حوزه اجرا شده در مراحل انتهای آن برای عملیاتی شدن قرار داریم.

محسنی در ادامه با بیان اینکه با اختصاص 650 میلیون تومان فاز اول فاضلاب امامزاده ابراهیم اجرایی گردیده است، گفت: برای اجرای فاز دوم باید مردم منطقه فاضلاب را به سپتیگن وصل نمایند که تاکنون اجرایی نگردیده است.

وی یکی از اولویت های دولت را ایجاد اشتغال و توجه به واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل دانست و اظهار داشت: یک میلیارد تومان در حوزه مشاغل خانگی و 12 میلیارد تومان در حوزه روستایی طرح تعریف گردیده است.

به گفته این مسئول در امسال 21 میلیارد تومان تسهیلات رونق اشتغال برای شهرستان در نظر گرفته گردیده بود که 16 میلیارد تومان آن جذب گردیده است.

وی با بیان اینکه امروز کشور در برهه حساسی قرار گرفته است، تاکید نمود: در این مقطع حساس همه باید در کنار هم باشیم و در این میان نقش رسانه بسیار اهمیت دارد.

فرماندار شفت با اشاره به اینکه طی دو سال گذشته شاهد کاهش اعتبارات این شهرستان بوده ایم، اضافه کرد: این موارد دلیل به عدم خدمات رسانی و توجه به مطالبات مردمی نیست.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 12 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 22

به "ذائقه های مختلف سیاسی در حوزه رسانه سبب رشد جامعه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذائقه های مختلف سیاسی در حوزه رسانه سبب رشد جامعه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید