دستگیری رئیس مافیای بدنام ایتالیا حین تماشای بازی فوتبال

به گزارش مجله توسعه دهنده، رئیس مافیای بدنام ایتالیا در حین تماشای بازی فوتبال بین دو تیم ناپولی و اینترمیلان بازداشت شد.

دستگیری رئیس مافیای بدنام ایتالیا حین تماشای بازی فوتبال

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی مجله توسعه دهنده؛ رئیس مافیای بدنام ایتالیا توسط کارآگاهانی که با لباس مبدل برای رساندن پیتزا به خانه محل اختفای وی مراجعه نموده بودند، دستگیر شد.

بر اساس این گزارش، پس از آنکه کارآگاهان با لباس مبدل خود را به عنوان پسران پیتزارسان به خانه محل اختفای این رئیس مافیا رساند، وی را در حین تماشای بازی فوتبال دستگیر کرد.

به گفته مقامات روبرتو مانگانیو(Roberto Manganiello) رئیس مافیای بدنام کامورا(Camorra) شهر ناپل ایتالیا از سال 2013 مخفی بوده است.

این عضو 35 ساله ارشد مافیای ایتالیا به عنوان یکی از 100 جنایتکار خطرناک ایتالیا محسوب می گردد که به اتهام دو قتل در سال 2004 که موجب برافروخته شدن شعله آتش جنگ های باندی در شهرهای جنوبی ایتالیا متواری شده و تحت تعقیب بود.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، و به گفته پلیس، مانگانیو عصر روز یک شنبه در حالی که بازی فوتبال تیم های ناپولی و اینترمیلان را تماشا می کرد دستگیر شد.

ضربه دیگری که به مانگانیو وارد شد، شکست 2 بر صفر تیم ناپولی به میلان بود که امید های ناپل را برای رسیدن به عنوان اولی سری آ در 26 سال اخیر بر باد داد.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 686

به "دستگیری رئیس مافیای بدنام ایتالیا حین تماشای بازی فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری رئیس مافیای بدنام ایتالیا حین تماشای بازی فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید