در چهارمین روز جشنواره فیلم کودک و نوجوان چه خبر است؟

به گزارش مجله توسعه دهنده، برنامه چهارمین روز سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان اعلام شد.

در چهارمین روز جشنواره فیلم کودک و نوجوان چه خبر است؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان، در این رویداد فرهنگی که به دلیل شرایط کرونا به صورت آنلاین برگزار می گردد، فیلم های منتخب در سه پلتفرم فیلیمو، نماوا و تیوا از ساعت 10 صبح تا 22 برای علاقه مندان نمایش داده می گردد.

برنامه فیلیمو

در روز چهارشنبه 30 مهرماه 99 فیلم های شماره29 به کارگردانی هادی رحیمی خواص به مدت 104 دقیقه در پلتفرم فیلیمو ویژه نابینایان نمایش داده می گردد. در بخش بین المللی نمایش 5 انیمیشن گربه ها در هلوآباد به مدت 87 دقیقه، حیوانات بیسکوییتی به مدت 91 دقیقه، پرنسس یخی با مدت زمان 88 دقیقه، سگ های قطبی به مدت 91 دقیقه و کاپیتان شمشیردندان و الماس جادویی به مدت 85 دقیقه برنامه ریزی شده است. نمایش فیلم خداحافظ سینما ساخته یاسر احمدی به مدت 86 دقیقه ویژه نابینایان نیز در این برنامه گنجانده شده است.

برنامه نماوا

در این پلتفرم سه انیمیشن خارجی حیوانات بیسکوییتی به مدت 91 دقیقه، سگ های قطبی به مدت 91 دقیقه و کاپیتان شمشیردندان و الماس جادویی به مدت 85 دقیقه نمایش داده می گردد. شهر موش ها به مدت 78 دقیقه، سارق عروسک ها به مدت 77 دقیقه، گلنار به مدت 82 دقیقه، آهوی پیشونی سفید به مدت 89 دقیقه و مربای شیرین به مدت 92 دقیقه فیلم هایی هستند که علاقه مندان می توانند در چهارمین روز جشنواره در نماوا تماشا نمایند.

برنامه تیوا

شش فیلم خارجی پسر ابری به مدت 77 دقیقه، جیکوب، می می و سگ های سخنگو به مدت 65 دقیقه، تنها به مدت 96 دقیقه، چیری و چری به مدت 90 دقیقه، راه طولانی شمال به مدت 85 دقیقه و پسر و دنیا به مدت 80 دقیقه نمایش داده می شوند. در بسته پویانمایی های کانون هفت انیمیشن این هم پول ماهی، توکا در قفس، زری زری کاکل زری، زندگی مورچه ها، قلب مترسک، کشاورز و ربات کیمیاگر، نقاشی رومی به مدت 95 دقیقه گنجانده شده است. برای بخش منتخب جشنواره بین المللی نیز فیلمی از هندوستان با نام لبخند به مدت 30 دقیقه در نظر گرفته شده است. خداحافظ سینما به کارگردانی یاسر احمدی به مدت 86 دقیقه آخرین فیلمی ست که در نماوا و ویژه ناشنوایان نمایش داده می گردد.

برنامه کارگاه ها و پنل فراوریمشترک

در روز چهارم جشنواره سی وسوم کارگاه مفهمو شخصیت در سینمای کودک با تمرکز بر سینمای کودک قزاقستان در بخش بین الملل از ساعت 11 تا 13 و کارگاه فیلم برداری ارزان با دوربین های دیجیتال در بخش ملی از ساعت 13 تا 15 برگزار می گردد.

این دو کارگاه به وسیله تلویزیون تعاملی تیوا نیز پخش خواهد شد.

پنل فراوری مشترک روز چهارم به سینمای هندوستان اختصاص دارد و از ساعت 17 شروع خواهد شد.

برگزاری کنفرانس خبری به صورت لایو در ساعت 18 و 21 برای اهالی رسانه و اجرای کنسرت نیز برنامه ریزی شده است.

سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان از 27 مهر تا 2 آبان به دبیری علیرضا تابش برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1391

به "در چهارمین روز جشنواره فیلم کودک و نوجوان چه خبر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در چهارمین روز جشنواره فیلم کودک و نوجوان چه خبر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید