خانبانان: ترکیه حریفی سخت و ناشناخته است، هدف اصلی واترپلو بازی های آسیایی است

به گزارش مجله توسعه دهنده، خانبانان سخت ترین بازی را در مسابقات کشورهای اسلامی مقابل ترکیه می داند که حریفی ناشناخته است.

خانبانان: ترکیه حریفی سخت و ناشناخته است، هدف اصلی واترپلو بازی های آسیایی است

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی لحظه آخری همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی را از نزدیک شاهد باشد.

حامد ملک خانبانان در گفت وگو با خبرنگاران، موفقیت تیم ملی واترپلو را دست یافتنی دانست و اظهار کرد: مربیان و خود آقای چیریچ برنامه ریزی های خوبی را برای تیم ملی انجام داده بودند و خوشبختانه بازیکنان از آمادگی بالایی برخوردار هستند. در هفته های باقی مانده هم تمرین های تاکتیکی خود را انجام می دهیم تا در برابر حریفان نتیجه قابل قبولی را کسب کنیم. امیدوارم بتوانیم در مقابل رقبای خود پیروز شویم. یکی از حریفان سخت ما تیم ترکیه است. از این جهت می گویم سخت که برای ما ناشناخته است.

او همچنین در خصوص حریفان تیم ملی در رقابت های کشورهای اسلامی ادامه داد: ایران با تیم های خوب این مسابقه ها هم گروه شده است. قزاقستان، عربستان و آذربایجان از تیم ملی خوبی هستند که از حریفان قدیمی ما محسوب می شوند. ترکیه بعد از چند سال به این رقابت ها آمده است و همین امر کمی کار را در مقابل آن ها سخت می نماید. البته با فیلم ها و آنالیزهای مربیان امیدواریم که مقتدرانه این تیم ها را شکست دهیم.

ملی پوش واترپلو در خصوص سطح تیم ملی ایران نسبت به حریفان خود گفت: چند دوره ای این رقابت ها برگزار نشد و سال جاری همه تیم ها با انگیزه به این رقابت ها می آیند. تیم ما جوان شده است ولی با آمدن آقای چیریچ به سطح بالایی از آمادگی رسیده است. قزاقستان و عربستان از حریفان سرسخت ما هستند که تمرکز زیادی بر روی آن ها داریم. از اروپا، آفریقا و آسیا تیم هایی می آیند که سطح خوبی دارند ولی مطمئنم که می توانیم نتایج قابل قبول و رضایت بخشی را کسب کنیم.

او با اشاره به اینکه تیم ملی واترپلو برای آمادگی بهتر جای کار بیشتری را دارد، اعلام نمود: تیم ایران جوان شده است و از این بابت جای کار بیشتری دارد ولی از نظر تاکتیکی در سطح خوبی قرار داریم. سبکی که آقای چیریچ از آن استفاده می نماید متفاوت از سبک های گذشته است و همین امر موجب موفقیت ما خواهد شد. در حال حاضر 50 تا 60 درصد خواسته های مربی خارجی را برآورده نموده ایم. من مطمئنم که اگر بتوانیم تدابیر چیریچ را به درستی پیاده کنیم در سال های آینده در همه رقابت ها می توانیم نتایج لازم را کسب کنیم چرا که او مربی خوبی است.

ملی پوش واترپلو با بیان اینکه هدف اصلی فدراسیون موفقیت در بازی های آسیایی اندونزی است، اعلام نمود: تیم ملی از گذشته جوانگرایی هایی را داشت ولی این مسئله به شیوه درست انجام نمی گردد. با آمدن آقای چیریچ این مسئله به درستی مدیریت می گردد که نتیجه آن هم این آمادگی بسیار خوب ملی پوشان شده است. من تا به امروز چنین تمرین های مداومی را نداشته ام به طوری که حتی در زمان بازی های لیگ هم ما تا سه شنبه در اختیار تیم ملی بودیم ئ آخر هفته مسابقه می دادیم. قبلا اگر به جوانترها روی می آوردیم این اعتماد در حدی یکی، دو بازیکن بود اما با آمدن چیریچ این مسئله رفع شده است که قطعاً تاثیرات بسیار خوبی دارد.

حامد ملک خانبانان در سرانجام با بیان اینکه اردوی تیم ملی تا 19 اردیبهشت پیگیری می گردد، ادامه داد: این اردوها با شرایط خوبی برگزار گردید که جا دارد از آقای محسن رضوانی به دلیل حمایت هایی که از نظر غذایی، اقتصادی و امکانات سخت افزاری انجام دادند، تشکر کنم و امیدوارم با موفقیت در این رقابت ها و رقابت های مهم آسیایی اندونزی جواب زحمات او ملت شریف ایران را بدهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 776

به "خانبانان: ترکیه حریفی سخت و ناشناخته است، هدف اصلی واترپلو بازی های آسیایی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانبانان: ترکیه حریفی سخت و ناشناخته است، هدف اصلی واترپلو بازی های آسیایی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید