جریمه دیرکرد به کتاب های امانتی در 2 هفته تعطیلی آذرماه اعمال نمی گردد

به گزارش مجله توسعه دهنده، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، رضا شهرابی، مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران اضافه کرد: با توجه به تعطیلی تالارهای مطالعه کتابخانه ملی ایران و براساس ابلاغ دستورالعمل جدید سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاه های دولتی و توقف خدمات تالارهای کتابخانه ملی ایران از تاریخ یکم آذرماه به مدت دو هفته؛ جریمه دیرکرد بر کتاب های امانتی که در اختیار اعضای کتابخانه ملی ایران است، اعمال نمی گردد.

جریمه دیرکرد به کتاب های امانتی در 2 هفته تعطیلی آذرماه اعمال نمی گردد

شهرابی ادامه داد: پیش از این اعضایی که کتاب های کتابخانه ملی را امانت گرفته بودند می توانستند تا دو دفعه نسبت به تمدید امانت کتاب به وسیله ایمیل به آدرس [email protected] اقدام نمایند اما به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در راستای تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی این محدودیت برداشته شده است.

مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران اضافه کرد: بر همین اساس اعضای کتابخانه ملی ایران که از تالار عمومی کتابخانه ملی ایران، کتاب به امانت داشتند، می توانند منابع در اختیار خود را در دفعات تمدید نمایند.

وی بیان نمود: خدمات الکترونیکی کتابخانه ملی ازجمله کتابخانه دیجیتال، مرجع مجازی و ارائه محتوای دیجیتال مورد درخواست کاربران، مانند گذشته برقرار است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1466

به "جریمه دیرکرد به کتاب های امانتی در 2 هفته تعطیلی آذرماه اعمال نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه دیرکرد به کتاب های امانتی در 2 هفته تعطیلی آذرماه اعمال نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید