توقیف اتومبیل گرشاسبی به خاطر بدهی نژادفلاح

نژادفلاح بدهی پرسپولیس به یک شرکت هواپیمایی را پرداخت ننموده بود و حالا مدیر این شرکت اتومبیل سرپرست باشگاه را توقیف نموده است.

توقیف اتومبیل گرشاسبی به خاطر بدهی نژادفلاح

به گزارش خبرنگاران / طلبکار باشگاه پرسپولیس بالاخره موفق شد اتومبیلی را که در اختیار سرپرست این باشگاه بود، توقیف کند. در واقع با این اتفاق، سرپرست فعلی باشگاه تاوان بدهی و بی توجهی محمدحسین نژادفلاح را داد. ماجرا از این قرار است که نژادفلاح بدهی باشگاه به یک شرکت هواپیمایی را که چهار سال پیش از آنجا خریده بود، پرداخت ننموده و حالا مدیر این شرکت اتومبیل سرپرست باشگاه را توقیف نموده است. این طلبکار روز چهارشنبه با چند مامور نیروی انتظامی به باشگاه رفته بود که کارمندان و مسئولان باشگاه اجازه توقیف به او ندادند اما امروز دیگر حریفش نشدند و او پژوپارسی را که در اختیار حمیدرضا گرشاسبی بود، توقیف کرد و با خود برد.

منبع: iran-varzeshi.com
اخبار و مقالات مرتبط با "توقیف اتومبیل گرشاسبی به خاطر بدهی نژادفلاح"

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در حالی امضای قرارداد با ایمن حسین را به موافقت سرمربی منوط دانسته که آنها چهارشنبه و بعد از موافقت برانکو تفاهم نامه را امضا نموده بودند.

به گزارش خبرنگاران به نقل از صدا و سیما، علی اکبر آشوری اضافه نمود: از ابتدای سال بیش از 160 سامانه دوربین ثبت تخلفات جاده ای جدید فعال گردیده و تعداد سایتهای دارای کد راهور به هزار و 50 مورد رسیده یعنی این تعداد سامانه مراحل تست را سپری نموده و در اتصال با پلیس راه قرار گرفته و وارد...

به "توقیف اتومبیل گرشاسبی به خاطر بدهی نژادفلاح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با توقیف اتومبیل گرشاسبی به خاطر بدهی نژادفلاح

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید