تمدید مهلت واریز وجه برندگان قرعه کشی خودرو تا 25 خرداد

به گزارش مجله توسعه دهنده، براساس اطلاعیه مندرج در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، مهلت واریز وجه از سوی منتخبان تا 25 خرداد ماه تمدید شد.

تمدید مهلت واریز وجه برندگان قرعه کشی خودرو تا 25 خرداد

به گزارش تسنیم، سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس sale.iranecar.com در اطلاعیه ای گفت مهلت واریز وجه منتخبان قرعه کشی خودرو که پیش از این 18 خرداد اعلام شده بود تا 25 خرداد ماه تمدید شد.

در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به پرسش ها و ابهامات متقاضیان ثبت نام کننده در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، در رابطه با منتخبین اصلی و رزرو، به اطلاع می رساند در راستای شفاف سازی موضوع، پس از بررسی و اعمال نظارت های لازم، اسامی منتخبین اصلی و رزرو در این سامانه درج شده و ازطریق پیامک نیز به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است چنانچه نفرات اصلی به هر دلیل فرایند تکمیل خرید خود را در زمان های مشخص شده انجام ندهند براساس اولویت از افراد رزرو نسبت به جایگزینی آن ها اقدام خواهد شد.

فرایند واریز وجه از سوی منتخبین اصلی از طریق شرکت های خودروسازی آغاز شده و تا تاریخ 25 خرداد ماه جاری ادامه خواهد یافت. پس از تکمیل ثبت نام منتخبین اصلی، در صورت وجود ظرفیت، به منتخبین رزرو بر اساس اولویت اطلاع رسانی خواهد شد.

در حالی که رئیس سازمان حمایت از اختصاص خودرو به 12 هزار منتخب ذخیره در قالب سازوکار مشخص خبر داده است در اطلاعیه سازمان یکپارچه اشاره ای به این موضوع نشده بلکه آمده است در صورت انصراف برندگان پس از انتها مهلت واریز وجه، افراد ذخیره جایگزین می شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 23 تیر 1401 بروزرسانی: 23 تیر 1401 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 2205

به "تمدید مهلت واریز وجه برندگان قرعه کشی خودرو تا 25 خرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت واریز وجه برندگان قرعه کشی خودرو تا 25 خرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید