برترین ایرلاین دنیا در سال 2018 کدام است؟

به گزارش مجله توسعه دهنده، یکی از دغدغه های همیشگی مسافران کیفیت پرواز ایرلاین ها می باشد. هرساله معتبر ترین پایگاه خبری ایرلاین ها فهرست 100 ایرلاین برتر سال را اعلام می کند به گزارش سکای ترکس برترین ایرلاین دنیا سال 2018 در تاریخ 17 جولای مصادف با 26 تیر ماه 1397 اعلام شد؛ که می خواهیم در این مقاله آنها را به شما معرفی نماییم. بلیط هواپیما را مقرون به صرفه بخرید.

برترین ایرلاین دنیا در سال 2018 کدام است؟

برترین ایرلاین دنیا 2018

برترین ایرلاین دنیا 2018 طبق نظر مسافران شرکت هواپیمایی سنگاپور و در جایگاه دوم، شرکت هواپیمایی قطر و شرکت هواپیمایی آنا در جایگاه سوم اعلام شد. طبق این رویداد این چهارمین بار است که ایرلاین سنگاپور از نظر مسافران برترین ابرلاین معرفی می گردد. این در حالی است که هواپیمایی سنگاپور سال گذشته به عنوان برترین ایرلاین دنیا فرست کلاس انتخاب شده بود.

مدیر این شرکت هواپیمایی پس از دریافت جایزه برترین ایرلاین دنیا 2018 از نظر مسافران به سکای ترکس گفت: هواپیمایی سنگاپور این افتخار را دارد که به عنوان برترین ایرلاین دنیا در سکای ترکس انتخاب گردد و من این جایزه را به 26000 کارکنان این ایرلاین تقدیم می کنم، آنها هر روز در کوشش هستند تا برترین خدمات را به مسافرانشان ارائه دهند . خرید بلیط هواپیما

برترین ایرلاین دنیا در سال 2018

طبق اخبار منتشر شده 10 ایرلاین برتر دنیا در سال 2018 به توضیح زیر می باشد. طبق فهرست ارائه شده نه شرکت از ده شرکت برتر سال 2018 درقاره کهن قرار دارند و تنها یک هواپیمایی در این فهرست متعلق به قاره سبز می باشد.

  1. هواپیمایی سنگاپور (سنگاپور Airline)
  2. قطر ایر ویز (Qatar Airways)
  3. آل نیپون ایرویز (ANA All Nippon Airways)
  4. هواپیمایی امارت (ٍEmirates)
  5. اوا ایر (Eva Air)
  6. کتی پاسیفیک (Cathay Pacific)
  7. لوفتهانزا (Lufthansa)
  8. هاینان ایرلاینز (Hainan Airline)
  9. شرکت هواپیمایی اندونزی (Garuda Indonesia)
  10. شرکت هواپیمای تای (تایلند) (Thai Airways)

به اختصار در خصوص سه ایرلاین برتر سال 2018 می پردازیم مجله گردشگری دورونزدیک

برترین ایرلاین دنیا

شرکت هواپیمایی سنگاپور (سنگاپور Airline)

سرویس دهی ممتاز و باکیفیت سنگاپور ایرلاینز و مهمانداران آموزش دیده و مجرب باعث شده این ایرلاین در سال 2018 به عنوان برترین ایرلاین دنیا اعلام گردد. این ایرلاین قبل از پرواز به مسافران خود طیف وسیعی از گزینه های تفریح و حوله داغ ارائه می دهد. فرودگاه چانگی سنگاپور قرار داده است. جالب است بدانید که فرودگاه چانگی برای پنجمین سال متوالی توانسته عنوان برترین فرودگاه دنیا را کسب کند و البته از مدرن ترین فرودگاهها به شمار میرود. خرید بلیط هواپیما

شرکت هواپیمایی قطر ایر ویز (Qatar Airways)

در سال های اخیر برترین ایرلاین آسیایی را می توان به جرات هواپیمایی قطر دانست. این شرکت هواپیمایی نیز طبق اعلام سکای ترکس نه تنها برترین ایرلاین آسیا، بلکه برترین ایرلاین دنیا نیز لقب گرفته است. به طوری که در سال 2017 به عنوان برترین ایرلاین معرفی گردید. شرکت هواپیمایی قطر بارها از سوی کارشناسان و مسافران به خاطر کیفیت خدمات مورد تقدیر و تحسین قرار گرفته است. که البته فرودگاه دوحه نیز با امکانات ویژه و خاص خود پذیرای مسافران می باشد و سفری فراموش نشدنی را برایشان رقم می زند.

شرکت هواپیمایی آل نیپون (ANA All Nippon Airways)

شرکت هواپیمایی آل نیپون که به طور اختصاری آنا (ANA) نیز نامیده می گردد برای دومین سال پیاپی در رتبه سوم برترین ایرلاین های آسیا قرار می گیرد. هواپیمایی آنا بزرگ ترین شرکت هواپیمایی بین المللی در ژاپن است. تمیزی، امنیت و سرویس دهی عالی هواپیمایی آل نیپون باعث شده مسافران این ایرلاین را به عنوان یکی از برترین ایرلاین دنیا انتخاب نمایند. و این ایرلاین نیز مانند دو ایرلاین برتر دیگر برترین خدمات دهی فرودگاهی را برای مسافرانش در نظر گرفته است.

منبع: مجله دور و نزدیک
انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 2032

به "برترین ایرلاین دنیا در سال 2018 کدام است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین ایرلاین دنیا در سال 2018 کدام است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید