بزرگترین ایرلاین های دنیا بر فراز ایران پرواز می نمایند

به گزارش مجله توسعه دهنده، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی فرارسیدن بیستم اکتبر، روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی را تبریک گفت.

بزرگترین ایرلاین های دنیا بر فراز ایران پرواز می نمایند

خبرآنلاین:به نقل از شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیغام سیاوش امیرمکری آمده است: جریان منظم و ارائه سرویس ایمن ترافیک هوایی در آسمان ایران اسلامی که سال هاست اطمینان بزرگ ترین شرکت های هواپیمایی دنیا را به همراه داشته ارمغان چشمان تیزبین مراقبان پرواز است که به بهای سلامت جسم و جان خویش هرگز اجازه نداده اند در این هیاهوی پروازی، آرامش مسافران آسمان کشورمان برای لحظه ای به مخاطره بیفتد.

وی از فرارسیدن بیستم اکتبر، روز دنیای کنترلر ترافیک هوایی، به عنوان بهانه ای برای تجلیل و تقدیر از آنان که نگاه آسمان ایران به دستان پرتوان و چشمان دقیقشان گره خورده است، یاد نموده و افزوده است: گرامی می داریم این روز را و قدردان یکایک شما هستیم برای خلق فضایی ایمن و آسمانی به دور از خطر با همه تنگناهای موجود. بی شک حفظ و ارتقای ایمنی آسمان، افتخاری است برای شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در عرصه های ملی و بین المللی که اقتدار و صلابت ایران اسلامی را در دنیا به رخ می کشد.

امیرمکری فرارسیدن بیستم اکتبر را به فرد فرد همکاران ارجمند کنترلر شاغل در مرکز کنترل فضای کشور و برج های مراقبت پرواز فرودگاه ها که اهداف سازمان دنیای هواپیمایی کشوری را در حوزه سرویس های ترافیک هوایی محقق می نمایند، تبریک گفته و از حضرت باری تعالی توفیق در تمامی شئون زندگی و وظیفه خطیرشان را مسالت نموده است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 13 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 624

به "بزرگترین ایرلاین های دنیا بر فراز ایران پرواز می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین ایرلاین های دنیا بر فراز ایران پرواز می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید