برگزاری چالش توسعه سرویس مبتنی بر داده های باز 1401 با حمایت همراه اول

به گزارش مجله توسعه دهنده، چالش توسعه سرویس مبتنی بر داده های باز 1401 با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول برگزار می گردد.

برگزاری چالش توسعه سرویس مبتنی بر داده های باز 1401 با حمایت همراه اول

به گزارش انتخاب به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری بخش ایران IEEE و حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول، چالش توسعه سرویس مبتنی بر داده های باز 1401 را از 28 تا 29 آبان 1401 برگزار می نماید.

این چالش متکی بر موضوعات سلامت، پردازش تصویر، پولی و بانکی، انرژی، بهره برداری از داده های باز و کاربردهای فرق دارد.

هدف آن نیز زمینه سازی فرهنگ آزادسازی داده ها در کشور و در راستای توسعه پایدار، عدالت، شفافیت در کوشش است تا به وسیله ارائه خدمات مبتنی بر داده، به مدیریت هوشمند و در نتیجه تصمیم گیری های دقیق و به هنگام دست یابد.

برای این رویداد پنل های تخصصی از جمله پنل تخصصی داده های باز؛ فرصت ها و چالش های توسعه سرویس تدارک دیده شده است که وحید شاه منصوری، رئیس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در آن مشارکت خواهد داشت؛ این پنل تخصصی از ساعت 14 تا 16 یکشنبه 29 آبان 1401 به صورت حضوری در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می گردد.

علاقه مندان به این چالش می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از برنامه و پنل ها به تارنمای https://odc.itrc.ac.ir مراجعه نمایند.

منبع: انتخاب
انتشار: 2 دی 1401 بروزرسانی: 2 دی 1401 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 2293

به "برگزاری چالش توسعه سرویس مبتنی بر داده های باز 1401 با حمایت همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری چالش توسعه سرویس مبتنی بر داده های باز 1401 با حمایت همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید