اولین واکنش باشگاه پرسپولیس به خبر بازگشت شجاع خلیل زاده، امکان بازگشت شجاع وجود دارد؟

به گزارش مجله توسعه دهنده، بعد از جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس که با موضع تند طرفداران همراه بود، اکنون بار دیگر شایعاتی درباره بازگشت مدافع سابق سرخ ها شکل گرفته است.

اولین واکنش باشگاه پرسپولیس به خبر بازگشت شجاع خلیل زاده، امکان بازگشت شجاع وجود دارد؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شایعات زیادی درباره بازگشت شجاع خلیل زاده به ایران و بازی در پرسپولس شنیده می گردد. شجاع خلیل زاده در ابتدای فصل جاری با توجه به اختلاف نظر با مدیران وقت این باشگاه، قرارداد خود را فسخ کرد و پیشنهاد الریان قطر را پذیرفت.

احتمال بازگشت شجاع به پرسپولیس با توجه به جدایی احتمالی محمدحسین کنعانی زادگان از این تیم در انتها فصل به شکل مبهمی دنبال می گردد و باید دید مدیران باشگاه و کادرفنی این تیم چه نظری خواهند داشت و آیا برنامه ای برای بازگشت دوباره شجاع خلیل زاده به این باشگاه وجود دارد؟

ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در این زمینه گفت: با توجه به اینکه شجاع در هتلی بود که تیم ما در آن مستقر بودند، این شایعه شکل گرفت. اما تیم پرسپولیس در هتل خود کاملا قرنطینه بود. هیچ بازیکنی قادر به ورود به محدوده نبود. هیچ بحثی درباره آقای شجاع خلیل زاده و حضورش در تیم ما در فصل آینده تا به این لحظه مطرح نشده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1746

به "اولین واکنش باشگاه پرسپولیس به خبر بازگشت شجاع خلیل زاده، امکان بازگشت شجاع وجود دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین واکنش باشگاه پرسپولیس به خبر بازگشت شجاع خلیل زاده، امکان بازگشت شجاع وجود دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید