کشف هزاران سکه قرون وسطایی به همراه هفت شمشیر عصر برنز در آلمان

به گزارش مجله توسعه دهنده، ایسنا/ براساس آخرین گزارش و خبرهای منتشر شده، کشف هزاران سکه قرون وسطایی به همراه هفت شمشیر عصر برنز در آلمان صورت پذیرفت.

کشف هزاران سکه قرون وسطایی به همراه هفت شمشیر عصر برنز در آلمان

گروهی از مرمتگران داوطلب پیروز شدند مجموعه ای از آثار تاریخی چند هزار ساله از جمله هفت شمشیر و هزاران سکه نقره، جواهر و سفال را شناسایی نمایند. کاوشگران این اشیاء را سال گذشته در سه موقعیت جغرافیایی متفاوت در آلمان کشف نموده بودند.

نخستین اکتشاف در نزدیکی میرو، شهری واقع در شمال آلمان صورت گرفت. در جریان این کاوش تکه های هفت شمشیر 3000 ساله متعلق به عصر برنز کشف شد. باستان شناسان معتقدند این سلاح ها به عنوان پیشکش در این مکان قرار داده شده اند و گذر زمان باعث شکسته شدن آنها شده است. با این حال، باستان شناسان پیروز شدند تکه های این شمشیرها را به یکدیگر متصل نمایند.

مرمتگران بعلاوه حدود 6000 سکه نقره قرون وسطایی را در روگن جزیره ای آلمانی واقع در 200 کیلومتری میرو کشف کردند. بیشتر این سکه ها درون یک ظرف قرار داده شده بودند اما تعداد قابل توجهی نیز در خاک پراکنده شده بودند. با اینکه بیشتر این سکه ها در آلمان غربی ضرب شده بودند اما باستان شناسان به این نکته توجه کردند که حدود 10 درصد از آنها از انگلستان، دانمارک و مجارستان وارد شده بودند.

سومین اکتشاف نیز در مولن شهری در شمال آلمان صورت گرفت. در جریان این کاوش یک ظرف شامل 1700 سکه، یک گردنبند ساخته شده از طلا، مروارید، سنگ کریستال و مهره های کوارتز و چند انگشتر کشف شد.

منبع: همگردی
انتشار: 11 آذر 1402 بروزرسانی: 11 آذر 1402 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 2414

به "کشف هزاران سکه قرون وسطایی به همراه هفت شمشیر عصر برنز در آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف هزاران سکه قرون وسطایی به همراه هفت شمشیر عصر برنز در آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید