پیشنهاد تماشای 4 تئاتر برای داشتن یک آخر هفته هنری

به گزارش مجله توسعه دهنده، تهران (پانا) - چهار نمایش در روزهای پایانی هفته روی صحنه می فرایند که می توانید برای تماشای آنها به سالن های تئاتر مراجعه کنید.

پیشنهاد تماشای 4 تئاتر برای داشتن یک آخر هفته هنری

به گزارش صبا، نمایش های ببو، اون و اراذل کوچه پشتی یا از پیراهن دموکراسی خون می چکد، مرغ دریایی دایی وانیا و بودای بزرگ یاری شان کن از جمله آثار روی صحنه تماشاخانه های تئاتر در روزهای پایانی هفته هستند که شما می توانید برای سپری کردن اوقات خود به تماشای آنها بنشینید.

نمایش ببو به نویسندگی و کارگردانی مهیار شیروانی در روزهای پایانی اجرا خود در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه است، علاقه مندان به آثار کمدی می توانند با انتخاب این اثر آخر هفته ای مفرح را پشت سر بگذارند.

در خلاصه این نمایش آمده است: در یکی از روزهایی که خانه خالی ست و مادر کامبیز در خانه حضور ندارد، او همدستان کلاه بردارش را در حین سرقت اشیای باستانی در زیر زمین خانه شان گروگان گرفته که ناگهان مادرش به خانه باز می گردد و با صحنه گروگان گیری روبه رو می گردد. کاراکترهای داستان در موقعیتی که اعتماد کردن سخت ترین کار است، با موانع شخصیتی شان برای مورد اعتماد قرار گرفتن روبرو می شوند.

نمایش ببو از 9 الی 28 آبان ساعت 17 در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد به نشانی خیابان نوفل لوشاتو، تقاطع خیابان رازی روی صحنه است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 دی 1400 بروزرسانی: 9 دی 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 2022

به "پیشنهاد تماشای 4 تئاتر برای داشتن یک آخر هفته هنری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد تماشای 4 تئاتر برای داشتن یک آخر هفته هنری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید