واکنش ابطحی به اظهارات روحانی ، اگر واقعا رئیس جمهور صبح جمعه خبر گران شدن بنزین را شنیده باشد

به گزارش مجله توسعه دهنده، محمدعلی ابطحی به اظهارات رئیس جمهور درباره بی اطلاع بودن از زمان افزایش گرانی و سهمیه بندی بنزین واکنش نشان داد.

واکنش ابطحی به اظهارات روحانی ، اگر واقعا رئیس جمهور صبح جمعه خبر گران شدن بنزین را شنیده باشد

به گزارش مجله توسعه دهنده، سید محمدعلی ابطحی در کانال شخصی خود نوشت: اگر واقعا رییس جمهور صبح جمعه خبر گران شدن بنزین را شنیده باشد:

1- نشانه نهادینه شدن غرور و بی توجهی به مردم است. چنان مردم را سرکوب شده می دیده است که اصلا تصور نمی کرده است که در این اوج مسائل اقتصادی کسی اعتراضی داشته باشد و اگر هم احیانا اعتراضکی باشد، به سرعت جمع میشود.

2- وزارت کشور آن قدر دور از واقعیت های جامعه بوده است و این تغییر نرخ را کوچک می پنداشته که قبول کرده بدون اطلاع رییس جمهور و مجلس و سایر نهادها به این امر اقدام کند.

3- دفتر رییس جمهور جواب دهد. از بعد از ظهر پنجشنبه خبر درز کرده بود و اوایل شب پمپ بنزین ها شلوغ شده بود. یا دفتر رییس جمهور بی اطلاع از شهر بوده و یا شب جمعه ای نخواسته مزاحم وقت رئیس نشده تا جمعه. هر دو فاجعه است.

4- این محاسبه غلط باعث شد که این کشتار کم نظیر صورت گیرد. عوامل خارجی دست به کار شوند. تخریب ها صورت گیرد. همه اینها نشان از بی تدبیری و مهمتر، بی اطلاعی از وضع جامعه است. رییس جمهور می بایست به جای خنده تمسخر در اعلام اطلاعش در روز جمعه، گریه کند و عذرخواهی کند.

5- باور اینکه رییس جمهور نمی دانسته سخت است. شاید چون کار خراب شده، خواسته با اعلام بی اطلاعی، پشت وزارت کشور و شورای امنیت کشور را خالی کند. اگر هم چنین بوده چیزی از مسئولیت ایشان کم نمی کند.

6- ما به دولت تدبیر و امید رای دادیم. این بی تدبیری و ناامید کردن نسل جوان که نتیجه اش فاجعه خون های ریخته شده جوانان ایران و تخریب اموال و رودار شدن عوامل خارجی است، منتخب مردم ایران نبود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 717

به "واکنش ابطحی به اظهارات روحانی ، اگر واقعا رئیس جمهور صبح جمعه خبر گران شدن بنزین را شنیده باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ابطحی به اظهارات روحانی ، اگر واقعا رئیس جمهور صبح جمعه خبر گران شدن بنزین را شنیده باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید