واکنش ابطحی به اظهارات روحانی ، اگر واقعا رئیس جمهور صبح جمعه خبر گران شدن بنزین را شنیده باشد

محمدعلی ابطحی به اظهارات رئیس جمهور درباره بی اطلاع بودن از زمان افزایش گرانی و سهمیه بندی بنزین واکنش نشان داد.

واکنش ابطحی به اظهارات روحانی ، اگر واقعا رئیس جمهور صبح جمعه خبر گران شدن بنزین را شنیده باشد

به گزارش خبرنگاران، سید محمدعلی ابطحی در کانال شخصی خود نوشت: اگر واقعا رییس جمهور صبح جمعه خبر گران شدن بنزین را شنیده باشد:

1- نشانه نهادینه شدن غرور و بی توجهی به مردم است. چنان مردم را سرکوب شده می دیده است که اصلا تصور نمی کرده است که در این اوج مسائل اقتصادی کسی اعتراضی داشته باشد و اگر هم احیانا اعتراضکی باشد، به سرعت جمع میشود.

2- وزارت کشور آن قدر دور از واقعیت های جامعه بوده است و این تغییر نرخ را کوچک می پنداشته که قبول کرده بدون اطلاع رییس جمهور و مجلس و سایر نهادها به این امر اقدام کند.

3- دفتر رییس جمهور جواب دهد. از بعد از ظهر پنجشنبه خبر درز کرده بود و اوایل شب پمپ بنزین ها شلوغ شده بود. یا دفتر رییس جمهور بی اطلاع از شهر بوده و یا شب جمعه ای نخواسته مزاحم وقت رئیس نشده تا جمعه. هر دو فاجعه است.

4- این محاسبه غلط باعث شد که این کشتار کم نظیر صورت گیرد. عوامل خارجی دست به کار شوند. تخریب ها صورت گیرد. همه اینها نشان از بی تدبیری و مهمتر، بی اطلاعی از وضع جامعه است. رییس جمهور می بایست به جای خنده تمسخر در اعلام اطلاعش در روز جمعه، گریه کند و عذرخواهی کند.

5- باور اینکه رییس جمهور نمی دانسته سخت است. شاید چون کار خراب شده، خواسته با اعلام بی اطلاعی، پشت وزارت کشور و شورای امنیت کشور را خالی کند. اگر هم چنین بوده چیزی از مسئولیت ایشان کم نمی کند.

6- ما به دولت تدبیر و امید رای دادیم. این بی تدبیری و ناامید کردن نسل جوان که نتیجه اش فاجعه خون های ریخته شده جوانان ایران و تخریب اموال و رودار شدن عوامل خارجی است، منتخب مردم ایران نبود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 24 دی 1398 شناسه مطلب: 717

به "واکنش ابطحی به اظهارات روحانی ، اگر واقعا رئیس جمهور صبح جمعه خبر گران شدن بنزین را شنیده باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ابطحی به اظهارات روحانی ، اگر واقعا رئیس جمهور صبح جمعه خبر گران شدن بنزین را شنیده باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید