نماینده مسیحی مجلس کانادا روزه می گیرد

به گزارش مجله توسعه دهنده، عصر ایران: مارک هالند نماینده مجلس کانادا 4 سالی است که تمامی ایام ماه رمضان را روزه می گیرد.

نماینده مسیحی مجلس کانادا روزه می گیرد

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

این نماینده 44 ساله عضو حزب لیبرال کاناد که مسیحی است از سال 2016 به طور علنی اعلام نموده که در ماه رمضان تمامی 30 روز ماه رمضان را همراه با مسلمانان روزه می گیرد تا درد گرسنگان را بهتر بفهمد و منابع حاصل از صرفه جویی در خوراک یک ماه خود را به نیازمندان و فقرا - خیریه ها- اعطا کند. او در این سال طی نطقفی در مجلس کانادا روزه دریافت را تجربه ای فوق العاده توصیف کرد که قلب انسان ها را به هم نزدیک نموده و باعث می گردد مردم درد فقرا و نیازمندان را بهتر و بیبشتر بفهمند.

مارک هالند نماینده لیبرال مجلس کانادا

این نماینده لیبرال کانادا که نماینده منطقه آژاکس از ایالت اونتاریو کانادا در مجلس است، متاهل بوده و دارای 3 فرزند است.

همزمان با شروع ماه رمضان سال جاری - 2018- این نماینده مجلس کانادا طی بیانیه ای خاطرنشان کرد که سال جاری نیز در چهارمین سال متوالی تمامی روزهای ماه رمضان را همگام با مسلمانان، روزه خواهد گرفت.

او در یک توییت در این باره نوشته است سال جاری نیز در چهارمین سال پیاپی تمامی ایام ماه رمضان را روزه می گیرد و عواید حاصل از صرفه جویی در خوراک 30 روزه خود را به یک خیریه در منطقه خود می بخشد. او از مخاطبان خود خواسته تا از وب سایت این خیریه دیدار نمایند و به آن یاری نمایند.

منبع: برترین ها
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 640

به "نماینده مسیحی مجلس کانادا روزه می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده مسیحی مجلس کانادا روزه می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید