میلاد وزیری: ناامید از کسب مدال در جاکارتا نیستم

عضو تیم ملی تیروکمان در بخش ریکرو مردان اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا گفت: تمام تلاشم بر این است که بهترین عملکرد را در بخش انفرادی، تیمی و میکس داشته باشم.

میلاد وزیری: ناامید از کسب مدال در جاکارتا نیستم

میلاد وزیری در گفت وگو با خبرنگاران درباره وضعیت خود در آستانه بازی های آسیایی جاکارتا اضافه نمود: هرچند مدت زیادی از تیم ملی دور بودم، اما اردوهای پی درپی که از ابتدای سال تا به الان داشتیم و حضور در کاپ آسیا چین تایپه شرایط خوبی را برای من رقم زد تا بتوانم رکورد خود را نسبت به گذشته افزایش دهم. من در گوانگجو اولین تجربه حضورم در بازی های آسیایی را سپری کردم و از آن زمان تاکنون امکان حضور در بازی های آسیایی نداشتم، اما الان باتجربه تر از قبل در بازی های آسیایی شرکت می کنم و امیدوارم بتوانم در بخش انفرادی، تیمی و میکس به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنم.

وی گفت: بازیهای آسیایی به اعتقاد من از مسابقه های جهانی و المپیک دشوار تر است و تمام حریفان آسیایی که بهترین های دنیا هستند در این تورنمنت حضور دارند. از سوی دیگر چون در این رقابت ها سهمیه المپیک میکس ریکرو بین تیم های اول و دوم توزیع می گردد، بدون شک رقابت دشواری را در بخش میکس خواهیم داشت، اما ناامید نیستیم و برای کسب بهترین نتایج در بخش تیمی و میکس کوشش خواهم کرد.

وزیری در پاسخ به این پرسش که آیا تصور می کنید بعد از مدت ها دوری از تیم ملی، درخشش خوبی در بازی های آسیایی جاکارتا داشته باشید، اظهار کرد: من برای حضور در بازی های آسیایی تمرین های دشواری را پشت سر گذاشتم و با امید وارد تیم ملی شدم. بازیهای آسیایی حساسیت بالایی دارد و یک لحظه غفلت سبب می گردد تا مدال را به راحتی از دست بدهیم. به هر شکل این که در بخش انفرادی، تیمی یا میکس به چه نتایجی دست پیدا کنیم بستگی به شرایط مسابقه دارد.

عضو تیم ملی کامپوند مردان ادامه داد: برای کسب بهترین نتیجه در این بازی ها از هیچ کوششی کوتاهی نخواهم کرد و امیدوارم بتوانم بار دیگر خود را در این بازی ها ثابت کنم.

وی در خاتمه گفت: ما در شرایطی خود را برای بازی های آسیایی آماده کردیم که با کمبودها و مشکلات زیادی روبرو بودیم. هرچند این مشکلات همچنان پابرجاست و مرتفع نگردیده است، اما کمانداران یکدل گردیده اند تا بتوانند در برابر حریفان آسیایی به دشواری بجنگند تا بهترین نتایج را در بخش ریکرو کسب نمایند.

منبع: isna.ir
اخبار و مقالات مرتبط با "میلاد وزیری: ناامید از کسب مدال در جاکارتا نیستم"

عضو تیم ملی کامپوند مردان اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا گفت: با تمرینات خوبی که پشت سر گذاشتیم، کوشش مان کسب مدال تیمی کامپوند در بازی های آسیایی است.

کمیته بین المللی المپیک رأی به سرانجام محرومیت کشور کویت داد.

هجدهمین دوره بازی های آسیایی از طریق رادیو ورزش و سایت آن به صورت مستقیم پخش خواهد شد.

به گزارش خبرنگاران، پنجمین دوره مسابقات آسیا و اقیانوسیه کاراته با حضور 500 کاراته کا از 15 کشور در کوآلالامپور مالزی برگزار گردید که تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در مجموع 19 مدال رنگارنگ کسب نموده و به مقام سوم رسید.

به "میلاد وزیری: ناامید از کسب مدال در جاکارتا نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با میلاد وزیری: ناامید از کسب مدال در جاکارتا نیستم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید