موسیقی آیینی در جشنواره غذا و هنر آشپزی اردبیل برگزار می گردد

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برگزاری موسیقی آیینی در نخستین جشنواره گردشگری غذا و هنر آشپزی ایرانی اطلاع داد.

موسیقی آیینی در جشنواره غذا و هنر آشپزی اردبیل برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، علیرضا دباغ عبداللهی سرپرست معاونت گردشگری استان امروز شنبه 30 تیر 97 در جلسه هماهنگی تبلیغ و اطلاع رسانی جشنواره گردشگری غذا و هنر آشپزی توضیح داد: برنامه های متنوع فرهنگی با هدف معرفی جاذبه های فرهنگی و گردشگری استان اردبیل در این جشنواره تدارک دیده گردیده است.

او اضافه کرد: این جشنواره هم زمان با گرامیداشت هفته استان اردبیل، در تاریخ 3 تا 5 مرداد ماه برگزار می گردد و در این بازه زمانی اجرای موسیقی آیینی نیز پیش بینی گردیده است.

سرپرست معاونت گردشگری اردبیل تاکید نمود: این جشنواره در با برگزاری مسابقات استعدادیابی آشپزی و انتخاب بهترین رستوران ها و مراکز تهیه غذا برگزار می گردد.

دباغ عبداللهی تاکید نمود: هر شرکت کننده با یک غذای سنتی در این رقابت شرکت خواهد نمود و به منظور داوری و مصاحبه با شرکت کنندگان پاویونی پیش بینی خواهد شد.

سرپرست معاونت گردشگری اردبیل همچنین به انعکاس این رویداد فرهنگی از شبکه های سراسری صدا و سیما اشاره و توضیح داد: 80 غرفه برای برگزاری این رویداد در محل برگزاری جشنواره واقع در ساحل دریاچه شورابیل، مجموعه شهر خورشید پیش بینی گردیده است.

به گفته دباغ عبداللهی جوایز نفیس شامل 30 میلیون ریال برای نفر اول، 20 میلیون ریال برای نفر دوم و 10 میلیون ریال برای نفر سوم منتخب این جشنواره تدارک دیده گردیده است.

منبع: chtn.ir
اخبار و مقالات مرتبط با "موسیقی آیینی در جشنواره غذا و هنر آشپزی اردبیل برگزار می گردد"

به گزارش خبرنگاران، امین قاسمی در مراسم افتتاحیه جشنواره موسیقی لری با حضور 11 استان کشور در باغ گلستان و محوطه قلعه فلک الافلاک خرم آباد گفت: در این جشنواره کنار هم آمده ایم تا با الهام از موسیقی های روح نواز جانمان را در نسیم نواها و آوازها زنده کنیم.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایندی وایر، جشنواره فیلم لوکارنو 2018 دیشب برندگان خود را شناخت. هفتادو یکمین دوره جشنواره فیلم لوکارنو با اهدای جایزه اصلی خود به فیلم یک سرزمین فرضی ساخته کارگردان سنگاپوری یئو سیو کار خود را به سرانجام برد. این فیلم محصول مشترک سنگاپور، فرانسه و هلند...

یک منتقد نسبت به آشفتگی سریال های تلویزیون انتقاد کرد و در عین حال اشکال بزرگ سریال پدر را این گونه مطرح کرد که روایت گر اقلیت جامعه است و گفت: تلویزیون به رغم گستردگی و بی در و پیکر بودنش، اثربخشی اش مثل شمعی در حال آب شدن است و دیگر مخاطب را اغنا نمی کند.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی هرمزگان گفت: مجموعه گردشگری و اقامتی کوه گنو استراحتگاه ییلاقی شهر بندرعباس می گردد.

به "موسیقی آیینی در جشنواره غذا و هنر آشپزی اردبیل برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با موسیقی آیینی در جشنواره غذا و هنر آشپزی اردبیل برگزار می گردد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید