مظنون پرونده مرگ سالا تبرئه شد

به گزارش مجله توسعه دهنده، فرد متهم به اهمال در سقوط و مرگ بازیکن سابق نانت از اتهامات تبرئه شد.

مظنون پرونده مرگ سالا تبرئه شد

به گزارش مجله توسعه دهنده، خلبانی که متهم به اهمال در پرونده سقوط هواپیمای امیلیانو سالا، بازیکن آرژانتینی شده بود از اتهامات رهایی یافت.

حدود یک سال قبل خبر ناگوار سقوط هواپیمای امیلیانو سالا، مهاجم آرژانتینی نانت در راستا سفر به کاردیف برای انتقال به این تیم منتشر شد و از آن زمان حواشی و شایعات زیادی در مورد رخ دادن اهمال برخی افراد در این خصوص شنیده شده است.قرار بود خلبانی به نام آقای هندرسون مسئولیت هدایت هواپیمای حامل امیلیانو سالا از فرانسه به کاردی را بر عهده داشته باشد اما در نهایت دیوید ایبوتسون هدایت پرواز را بر عهده گرفته و این حادثه تلخ به وجود آمد.

بعدها مشخص شد خلبان جدید صلاحیت پرواز در شب را نداشته و در واقع این اهمال از دلایل سقوط و فوت بازیکن آرژانتینی بوده است. دیوید ایبوتسون مفقود شده اما تردیدی وجود ندارد که او هم کشته شده است. هندرسون در ژوئن سال گذشته در شمال یورکشایر دستگیر شده و اخباری در مورد احتمال محکوم شدن او به قتل در این پرونده منتشر شده بود اما پلیس این موضوع را رد کرد.

بازرس سیمون هاکسر در این رابطه گفت: پس از تحقیقات پیچیده پلیس، متوجه شدیم اتهام قتل متوجه آقای هندرسون نیست. در مورد شرایط فوت امیلیانو سالا بررسی دقیقی انجام داده ایم. این یک تحقیق پیچیده است که شامل بررسی تعداد زیادی از شواهد و در ارتباط با طیف وسیعی از سازمان ها بود. در طول تحقیقات با سازمان هواپیمایی کشوری از نزدیک همکاری کرده ایم و اکنون می توانیم تایید کنیم پلیس اتهام قتل را در این مورد رد می کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 959

به "مظنون پرونده مرگ سالا تبرئه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظنون پرونده مرگ سالا تبرئه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید