مجوزفعالیت مراکز علمی کاربردی منوط به دریافت اساسنامه است

به گزارش مجله توسعه دهنده، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: تمامی مراکز علمی کاربردی در سطح کشور باید برای ادامه آموزش دانشجویان خود از نیمسال تحصیلی جدید دارای اساسنامه باشند که در غیر این صورت هرگونه فعالیت آنها غیر قانونی و تخلف محسوب می گردد.

مجوزفعالیت مراکز علمی کاربردی منوط به دریافت اساسنامه است

محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله توسعه دهنده با اشاره به اینکه مجوزفعالیت مراکز علمی کاربردی منوط به دریافت اساسنامه است، گفت: همه مراکز و واحدهای علمی کاربردی در تمامی استان ها و شهرهای کشور باید برای ادام فعالیت های آموزشی خود دارای اساسنامه باشند در غیر این صورت هرگونه برگزاری کلاس آموزشی برای آنها غیر قانونی است.

فعالیت واحدهای علمی کاربردی از مهرماه امسال منوط به داشتن اساسنامه است

وی اضافه نمود: مجوز فعالیت مراکز و واحدهای علمی کاربردی از مهرماه امسال منوط به داشتن اساسنامه است به طوری که همه مراکز ملزم به دریافت آن هستند در واقع عدم دریافت اساسنامه باعث می گردد فعالیت واحدهای علمی کاربردی غیر قانونی باشد.

مراکز نیمه دولتی معاف از اساسنامه هستند

امید توضیح داد: مراکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ، قوه قضائیه ، هلال احمر و شهرداری ها که فعالیت آنها نیمه دولتی است از داشتن اساسنامه معاف هستند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1191

به "مجوزفعالیت مراکز علمی کاربردی منوط به دریافت اساسنامه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجوزفعالیت مراکز علمی کاربردی منوط به دریافت اساسنامه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید