قتل عام خانوادگی در خرم آباد

مرد جنایتکار که در اقدامی هولناک همسر و دو فرزند خردسالش را به طرز فجیعی به قتل رسانده بود انگیزه خود را از این جنایت اختلاف خانوادگی عنوان نمود.

قتل عام خانوادگی در خرم آباد

به گزارش ، شامگاه چهارشنبه 6 شهریور با تماس های پی در پی ساکنان محله ماسور خرم آباد، تیمی از مأموران کلانتری راهی یکی از خانه های این محله شدند. مأموران پس از حضور در محله ماسور، با هدایت همسایگان وارد خانه شده و به محض ورود با اجساد غرق در خون مادر جوان خانواده و علیرضا پسر 7 ساله اش رو به رو شدند این در حالی بود که کمی آن طرف تر جسد کبود و نحیف ضحا، دختر 2 ساله خانواده نیز در گوشه اتاق افتاده بود.

همسایه ها که از دیدن این صحنه وحشت زده شده بودند سعی داشتند پدر خانواده را که در غم مرگ همسر و فرزندانش بر سر و صورت می کوبید، آرام نمایند. هیچ کس نمی دانست عامل این جنایت کیست و تصور هم نمی کردند که قاتل همان مردی باشد که در یکقدمی آن ها گریه و زاری می نماید...

با حضور بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان در محل، تحقیقات میدانی شروع و معین شد شوهر این زن از مدتی قبل بیکار بوده و زن جوان هزینه های زندگی را تأمین می نموده است. در گام بعدی مرد جوان که حالات و رفتار عجیبی داشت مورد تحقیق نهاده شد، اما اظهارات ضد و نقیض او درباره خود و خانواده اش ظن پلیس را برانگیخت و این مرد به عنوان مظنون اصلی این جنایت بازداشت شد.

سردار محمد مهدیان نسب، فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: پدر دو کودک و شوهر زن جوان در ابتدا منکر قتل بود، اما در بازپرسی های تخصصی به قتل خانواده اش به خاطر اختلافات خانوادگی اعتراف کرد. براساس اظهارات اولیه متهم، او همسر و پسر 7 ساله اش را با چاقو به قتل رسانده و دختر کوچکتر خود را خفه نموده است. تحقیقات این پرونده و بازپرسی از متهم در پلیس آگاهی استان برای معین شدن زوایای پنهان و انگیزه اصلی این جنایت ادامه دارد.

منبع:ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: بروزرسانی: 14 مهر 1398 شناسه مطلب: 441

به "قتل عام خانوادگی در خرم آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل عام خانوادگی در خرم آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید