فراخوان جشنواره بین المللی عکس خیام منتشر شد

به گزارش مجله توسعه دهنده، فراخوان ششمین جشنواره بین المللی عکس خیام در 6 بخش منتشر شد.

فراخوان جشنواره بین المللی عکس خیام منتشر شد

به گزارش مجله توسعه دهنده به نقل از روابط عمومی دفتر فیاپ در ایران، ششمین دوره جشنواره بین المللی عکس خیام در شش بخش با موضوع آزاد تک رنگ، موضوع آزاد رنگی، موضوع شهر، موضوع خلاقه، موضوع گردشگری و موضوع تلفن برگزار می گردد.

آخرین مهلت ثبت نام و دریافت عکس ها 27 آبان 1397 مشخص شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه متن کامل فراخوان این دوره می توان به آدرس پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.Khayyam.Photo مراجعه کرد.

در این دوره جشنواره در مجموع 1600 دلار جایزه نقدی به همراه نشان جشنواره به برگزیدگان اهدا خواهد شد. به منظور نکوداشت فعالیت های خیام در زمینه نجوم، مدال طلای خیام به بهترین عکس با موضوع نجوم نیز اهدا خواهد شد. برنده از بین عکس های تمامی بخش ها انتخاب خواهد شد.

جشنواره بین المللی عکس خیام تنها جشنواره داخلی زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) و انجمن عکاسی آمریکا (PSA)است و عکس های راه یافته به آن ضمن ثبت در آرشیو FIAP و PSA بنام عکاس، برای دریافت القاب FIAP و PSA نیز محاسبه خواهد شد.

ششمین جشنواره بین المللی عکس خیام اسفند 1397 با دبیری علی سامعی (نماینده فیاپ در ایران) و با هدف ارتقای سطح عکاسی و گفت وگوی بصری میان عکاسان ایران و دنیا و به منظور بزرگداشت حکیم عمر خیام، توسط نمایندگی فیاپ در ایران یعنی کلوپ عکس فوکوس - وابسته به موسسه فرهنگی هنری خانه هنر خیام برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 194

به "فراخوان جشنواره بین المللی عکس خیام منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان جشنواره بین المللی عکس خیام منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید