حسینی: امیدوارم با جوانی و جنگندگی بازیکنان مان از پس مس بر بیاییم، سفر طولانی روی عملکردمان بی تأثیر نیست

به گزارش مجله توسعه دهنده، سیدمجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید که سفر طولانی این تیم به رفسنجان در عملکرد آنها در بازی مقابل مس بی تأثیر نخواهد بود.

حسینی: امیدوارم با جوانی و جنگندگی بازیکنان مان از پس مس بر بیاییم، سفر طولانی روی عملکردمان بی تأثیر نیست

به گزارش خبرنگاران، سیدمجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان پیش از ملاقات تیمش مقابل مس رفسنجان گفت: همه تیم ها روزهای پرفشاری را پشت سر می گذارند و فشردگی بازی ها در این چند وقت، یک میزان تیم ها را اذیت کرد. ما به آخرین بازی نیم فصل رسیدیم و هر دو تیم تمام توان خود را می گذارند تا در این بازی که آخرین بازی نیم فصل است، با موفقیت از زمین خارج شوند. تیم ما سعی کرد بعد از بازی آخر ریکاوری خوبی داشته باشد و خودمان را برای یک بازی مهم و سخت آماده کردیم.

وی درباره اینکه پیکان سفری طولانی و سخت را داشته است که با پرواز از تهران به کرمان سفر نموده، با اتوبوس راهی رفسنجان شده و برای بازی هم باید راهی سرچشمه گردد، گفت: فکر می کنم این اتفاق روی تیم ما بی تأثیر نباشد، با توجه به اینکه ما بازی های فشرده ای داشتیم و بازیکنانم زیر فشار زیادی بودند. این مسافت طولانی با پرواز، سفر زمینی و مجدداً پیش از بازی یک سفر به شهری انجام می دهیم که ارتفاع زیادی هم دارد، روی عملکردمان بی تأثیر نیست، اما امیدوارم با توجه به جوانی و جنگندگی بازیکنان مان، از پس این بازی بر بیاییم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان که تجربه راهنمایی مس کرمان را دارد درباره اینکه به عنوان فردی با سابقه کار در این استان با شرایط آشنایی دارد، گفت: استان کرمان در تیمداری و سطح فوتبال ما، از نظر امکانات خوب است. مس رفسنجان، مس کرمان، گل گهر سیرجان در استانداردهای ما جزو باشگاه های با امکانات و متمول هستند. خوشحالم که دوباره به کرمان آمدم و این شهر را دیدم و فکر می کنم این باشگاه ها به فوتبال ما یاری می نمایند.

حسینی در خاتمه گفت: امیدوارم آخرین بازی نیم فصل را به خوبی و با کیفیت خوب پشت سر بگذاریم و باید ببینیم در روز مسابقه چه اتفاقی رخ می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 بهمن 1400 بروزرسانی: 25 بهمن 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 2072

به "حسینی: امیدوارم با جوانی و جنگندگی بازیکنان مان از پس مس بر بیاییم، سفر طولانی روی عملکردمان بی تأثیر نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: امیدوارم با جوانی و جنگندگی بازیکنان مان از پس مس بر بیاییم، سفر طولانی روی عملکردمان بی تأثیر نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید