تحول بزرگ در خلیل زاده ، آرام، مودب و البته مطمئن

به گزارش مجله توسعه دهنده، به نظر می رسید قبل از دیدار با پدیده کادر فنی و سرپرستی پرسپولیس به او هشدار داده بودند که بعد از اتفاقات اخیر و ملتهب شدن جو علیه بازیکنان معترض پرسپولیس داوران دیگر کوتاه نخواهند آمد.

تحول بزرگ در خلیل زاده ، آرام، مودب و البته مطمئن

آلارم بموقع به شجاع جواب داد

شجاع خلیل زاده در بازی با پدیده به نوعی بهترین بازیکن تیمش با در نگاه کلی تر برترین بازیکن میدان بود.شجاع در دفاع عملکردی فوق العاده داشت و بدون کوچکترین اشتباه کمترین موقعیت را به مهاجمان خطرناک حریف داد.خلیل زاده حتی بعد از مصدومیت و تعویض سید جلال به خوبی توانست خط دفاعی تیمش را راهنمایی کند و آنقدر مطمئن و مقتدر بازی می کرد که خیال پرسپولیس از دفاع و ضدحملات حریف راحت شده بود.

اما با توجه به اینکه شجاع در این فصل در ارائه بازی های خوب ثبات داشته و همچنان در جهت پیشرفت قدم برمی دارد،این نمایش خوب چندان هم عجیب نبود و شاید چیزی که بیشتر به چشم آمد تحول او در رفتار و کردارش در زمین مسابقه باشد.خلیل زاده قبل از این بازی از فضای مجازی استفاده کرد و به طرفداران پرسپولیس قول داد از این به بعد در زمین مسابقه آرام تر باشد و به داوران اعتراض نکند.

به نظر می رسید قبل از دیدار با پدیده کادر فنی و سرپرستی پرسپولیس به او هشدار داده بودند که بعد از اتفاقات اخیر و ملتهب شدن جوعلیه بازیکنان معترض پرسپولیس و در راس آنها شجاع ، داوران به اینکه اقتدارشان در قبال پرخاشگری ها زیر سوال رفته فوق العاده حساس شده و دیگر کوتاه نخواهند آمد.

همین مساله و آلارمی که به شجاع داده شد منجر به تغییرات کلی در رفتار او در زمین شد به طوری که این بازیکن طی 120 دقیقه بازی خوش اخلاق ترین بازیکن تیمش بود و بعد از هر برخورد بدون اینکه سراغ داور برود در درگیری های پیش آمده سعی در جدا کردن بازیکنان از یکدیگر و خوش و بش با اعضای تیم مقابل داشت.

شجاع با این رفتار و البته نمایش خوبش در خط دفاع از طرفداران پرسپولیس نمره 20 گرفت و در صورت ادامه این جهت دیگر هیچ عذر و بهانه ای برای دعوت نکردنش به تیم ملی باقی نخواهد ماند.

3-270

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 26 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 277

به "تحول بزرگ در خلیل زاده ، آرام، مودب و البته مطمئن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحول بزرگ در خلیل زاده ، آرام، مودب و البته مطمئن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید