با بهترین رستوران های بانکوک آشنا شوید

به گزارش مجله توسعه دهنده، در بانکوک زمانی که گرسنه می شوید، دغدغه این را ندارید که کجا بروم، چه چیزی بخورم یا این که وقت غذا گذشته است و رستوران ها بسته اند. همه جای این شهر پر از رستوران های رنگارنگی است که هرچه که دلتان بخواهد، می توانید در آن ها پیدا کنید. بهترین رستوران های بانکوک را بشناسید.

با بهترین رستوران های بانکوک آشنا شوید

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

صدها رستوران در بانکوک فعالیت می نمایند که انتخاب بهترین رستوران از میان آن ها بسیار سخت است. بسیاری از این رستوران ها آشپزهای ماهر خارجی استخدام نموده اند یا داخل هتل های مجلل قرار دارند، به همین دلیل پیدا کردن رستوران ارزان قیمت میان بهترین رستوران های بانکوک کمی سخت است. اگر بودجه شما کم است، با ما همراه باشید تا بهترین رستوران های بانکوک، با قیمت های مناسب را به شما معرفی کنیم. اگر در سفر به بانکوک در این رستوران ها غذا میل نموده اید می توانید در صفحه مربوط به آن، تجربه و نظر خود را ثبت کنید تا به سایر کاربران خبرنگاران برای انتخاب رستوران یاری کنید.

رستوران مزالونا در هتل لبوا

هتل مزالونای بانکوک یک رستوران واقعا استثنایی در طبقه 65 برج کلوپ در لبوا است. منوی رستوران مزالونا به این شهرت دارد که شامل جدیدترین غذاهای بین المللی است که توسط یک سرآشپز بسیار خوب پخته می شوند. رستوران مزالونا یک رستوران گران قیمت است؛ اما اگر بخواهید برای یک مناسبت کسی را شگفت زده کنید، این رستوران جای مناسبی است.

رستوران چشم انداز بسیار زیبایی بر شهر دارد و سرویس دهی بسیار مناسبی دارد؛ گارسون ها کت شما را می گیرند و آویزان می نمایند، جزییات قیمت ها در منو درج شده است، نور کم در فضا طراحی شده که از زیبایی چشم انداز تماشایی شهر کاسته نگردد. سرآشپز Ryuki Kawasaki غذاهای بسیار خوشمزه و چشم نوازی را تهیه می نماید. این رستوران از سه شنبه تا یکشنبه از ساعت 6 عصر تا 1 شب باز است.

رستوران سیامی ایسایا

رستوران سیامی ایسایا یک رستوران تایلندی جذاب است که در نزدیکی خیابان کوچکی به نام جاده رامای چهارم قرار گرفته است، حتی با نقشه هم پیدا کردن این رستوران کمی سخت است. این رستوران در وسط یک باغ بسیار زیبا و سرسبز قرار گرفته است و ساختمان چوبی آن، با ایوان ها و پله های قدیمی و چوبی، قدمتی 100 ساله دارد که حال و هوای عاشقانه به آن داده و برای ناهار یا شام دو نفره بسیار مناسب است. این رستوران با خدمات استثنایی و داشتن آشپز ماهری به نام Ian Kittichai به یک رستوران برجسته تبدیل شده است.

با رانندگی در خیابان های تنگ Klong Toey به یک خانه دو طبقه می رسید که باغ گرمسیری بسیار زیبایی دارد و مشتریان می توانند قبل از صرف غذا، نوشیدنی میل نمایند. می توانید قبل از صرف غذا در این خانه پرسه بزنید و جاهای مختلف آن را ببینید. طبقه همکف از دو قسمت تشکیل شده است: سالن غذاخوری داخل خانه وایوانی بزرگ و دلپذیر در فضای باز. طبقه دوم هم چند سالن کوچک و اتاق غذاخوری خصوصی دارد که به مهمانی ها اختصاص داده شده است. در این رستوران مبل چوبی و مخملی قرار گرفته است که شما را به 100 سال پیش می برد و آن دوران را به چشم خود می بینید و احساس می کنید. لوازم موجود در سالن غذاخوری نیز ترکیبی از لوازم کلاسیک و مدرن است. منو نیز هم به زبان تایلندی نوشته شده است و هم به زبان انگلیسی. اگرمی خواهید طعم های جدید امتحان کنید، پس بهتر است پیشنهاد ویژه سرآشپز را سفارش دهید. تمامی غذاهای این رستوران عالی هستند. اگر به این رستوران رفتید، حتما از دسرهای سنتی و خوشمزه تایلندی آن هم سفارش دهید. در آخر هم خدمتکار یک جعبه چوبی کوچک می آورد که شامل کلوچه و چند شکلات است که در شاخه درخت پیچیده شده اند. کارکنان این رستوران بسیار مودب هستند و به خوبی انگلیسی صحبت می نمایند. این رستوران همه روزه از ساعت 11 و نیم صبح تا 3 بعدازظهر و از 6 عصر تا نصف شب آماده خدمت رسانی به مشتریان است.

رستوران لودو

رستوران لودو در بهشت غذاهای خوب، سیلوم قرار گرفته است و غذاهای باکیفیت و خلاقانه ای ارائه می دهد. دو جوان ماهر تایلندی سرآشپزهای این رستوران هستند که تکنیک های خاصی را در آشپزی به کار می برند. علی رغم اسم فرانسوی این رستوران، این رستوران به هیچ وجه رستوران فرانسوی نیست! لودو در زبان تایلندی به معنای فصل بوده و طبقه بندی منوی آن کمی سخت است. این رستوران نتیجه یک دوستی قدیمی دوران دبیرستان دو جوان است که سال ها در رستوران های معتبر آمریکا کار نموده اند. این سرآشپزها اهل تایلند و بزرگ شده بانکوک هستند؛ اما مدرک خود را از دانشگاه های آمریکا دریافت نموده اند. پیدا کردن آدرس این رستوران کمی سخت است چون به تازگی افتتاح شده است. رستوران لودو دکوراسیون زیبا و جذابی دارد و کارکنان و سرآشپزهای آن هم بسیار خوب و محبت آمیز رفتار می نمایند و به زبان انگلیسی تسلط کامل دارند. نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که رستوران لودو در موقع ناهار و شام کاملا متفاوت است و با این که در هر دو وعده غذاهایش بسیار خوشمزه هستند؛ اما منوی کاملا متفاوتی دارند. در هر مورد قیمت های زیاد گران نیست. در این رستوران از تمام ایام هفته به جز یکشنبه، به روی مشتریان باز است.

رستوران ایت می

رستوران ایت می هم یک گالری است و هم یک رستوران که غذاهای بین المللی با کیفیت عالی و دسرهای بسیار خوشمزه عرضه می نماید. در این رستوران همه چیز تازه است؛ نمایشگاه های هنری عوض شده و جای خود را به نمایشگاه جدید می دهند، منو خلاقانه است و کارکنان لباس های متفاوت می پوشند. این رستوران ترکیب عالی یک غذاخوری باکیفیت و راحت و فضایی مجلل است. رستوران ایت می در ساختمان سفید رنگ 2 طبقه قرار گرفته است و به راحتی قابل تشخیص است و اطراف آن گیاهان بلند در گلدان های بزرگ قرار گرفته اند. در طبقه بالا سالن غذاخوری با یک تراس کوچک وجود دارد. بهترین مکان برای نشستن در این ساختمان، بالکن آن است که توسط چوب های خیزران سبز احاطه شده و موسیقی که در طبقه پاسسن نواخته می گردد، به گوش می رشد. دکور رستوران مدرن و ساده است و عکس ها و نقاشی ها روی دیوار خودنمایی می نمایند. منوی این رستوران هر روز عوض می گردد؛ اما مطمئن باشید که در منو چیزی پیدا خواهید کرد که باب میل شما باشد. رستوران ایت می از ساعت 3 بعدازظهر تا 1 شب آماده پذیرایی از میهمانان خود است.

رستوران آتلیه دو ژوئل غوبوشون بانکوک

رستوران آتلیه دو ژوئل غوبوشون بانکوک در سال 2015 افتتاح شد و از رستوران های زنجیره ای بین المللی مشهور در تایلند است که شوکی بزرگ به رستوران های این شهر وارد کرد. سرو غذاهای فرانسوی با تمرکز بر ترکیب طعم، بافت و سبک از ویژگی های این رستوران است که صاحب آن را (ژوئل غوبوشون) را سرآشپز قرن لقب داده اند! اگرچه صاحب رستوران خود در آشپزخانه نیست اما یک سرآشپز ماهر دیگر در آن کار می نماید که چشیدن طعم غذاهایش می تواند مزه به یادماندنی را برایتان به ارمغان آورد. در این رستوران جایگاه ها اطراف یک آشپزخانه بزرگ چیده شده اند و احساس راحتی خاصی به انسان می دهد. دکوراسیون آن بسیار مدرن و شیک بوده و در طراحی آن از چوب های قرمز و سیاه استفاده شده است. غذاهای این رستوران طعم های متفاوت را طوری باهم ترکیب می نماید که در بشقاب تمامی آن ها در غالب یک طعم بی نظیر ارائه می گردد. برای تهیه غذاها از مواد محلی استفاده می گردد و با خوردن غذا در این رستوران تجربه طعم غذایی بی نظیر را خواهید داشت. شما هر روزه می توانید از ساعت 11 و نیم تا 2 و نیم برای صرف ناهار و از ساعت 6 و نیم عصر تا 10 و نیم شب برای صرف شام به این رستوران بروید.

رستوران بولان

رستوران بولان یک رستوران شگفت انگیز تایلندی است که چندین سال است که در لیست بهترین رستوران های غذاهای تایلندی بانکوک قرار گرفته است. غذاهای این رستوران بسیار مشهور هستند و بر طبق رسپی های قدیمی تایلند تهیه شده اما به سبک مدرن و اروپایی عرضه می شوند. خوشبختانه دو سرآشپز ماهر و معروف این رستوران، به غذاهای ناب تایلندی هنوز هم تعد دارند. منوی ناهار رستوران ثابت بوده و قیمت ها روی آن درج شده است. ساختمان این رستوران بازسازی شده و بزرگتر از رستوران قبلی است و با پیشرفت هایی که داشته، در کوشش است با غذاهای محلی و روستایی تایلند، بولان را به یک نام تجاری و برند تبدیل کند. هنگام ورود به رستوران یم باغچه کوچکی را می بینید که در آن ادویه، رب ، سس و روغن به فروش می رسد (رستوران بولان به فلسفه استفاده از مواد ارگانیک و محلی متعهد است که نه تنها به طعم عالی اهمیت می دهند، بلکه حمایت از کشاورزان محلی را نیز مد نظر دارد.). رستوران بولان از ساعت 12 تا 2 و نیم ظهر برای صرف ناهار و از ساعت 6 عصر تا 1 شب برای صرف شام باز است.

رستوران المنتز در هتل اکورا پرستیژ

صرف شام در رستوران المنتز واقعا یک تجربه به یاد ماندنی است. این رستوران شیک، در یک فضای آرام، آشپزخانه ای باز و یک تراس زیبا، غذاهای استثنایی بین المللی سرو می نماید. عملکرد این رستوران عالی است و بدون هیچ ادعایی در شهر به ارائه غذاهای باکیفیت می پردازد. رستوران المنتز در طبقه بیست و پنجم هتل اکورا پرستیژ بانکوک قرار گرفته است و دسترسی به آن بسیار آسان است. دکوراسیون این رستوران مدرن است و دیوارهای چوبی با چراغ های نئونی بنفش دارد. در مقابل آشپزخانه باز آن، میز سرآشپز قرار گرفته است که حدود 8 میز در اطراف آن وجود دارد. طراحی رستوران المنتز به گونه ای است که برای افراد مختلف، میزهای متفاوت در نظر گرفته است، برای مثال کسانی که می خواهند در جای دنج و بدون دید غذا بخورند، میز جداگانه ای در نظر گرفته شده است. اگر برای شام به دنبال غذای باکیفیت و لذیذ می شد، رستوران المنتز شما را ناامید نخواهد کرد. به دلیل این که این رستوران در هتل اکورا قرار گرفته، غذاهای ژاپنی هم در منوی آن جریان دارند. این رستوران چشم انداز زیبایی به شهر دارد که می توانید موقع غذا خوردن نمای زیبایی را از بانکوک مشاهده کنید.

رستوران گاگان بانکوک

رستوران گاگان بانکوک یک رستوران منحصر به فرد هندی است که در خیابان ساکت و آرامی به نام لانگ سوآن قرار گرفته است و در سال 2010 افتتاح شده است. این رستوران در ساختمانی سفید واقع شده که پشت درهای آن غذاهای خوشمزه هندی منتظر شما است که توسط آشپز ماهری طبخ شده که گواهی نامه های معتبر بین المللی دارد و در رستوران های بزرگ اروپایی آشپزی نموده است. 2 طبقه این ساختمان به طور کامل در اختیار رستوران است و در هر دو طبقه میز و جایگاه چیده شده است. جایگاه های پرطرفدار در سمت چپ خانه قرار دارند که پنجره ای به آشپزخانه باز می گردد و می توانید کار تیم آشپزی را ببینید. رستوران شکل اصلی خانه را حفظ نموده و فضای بسیار مناسبی برای صرف یک شام عاشقانه است. تراس هم با چراغ های بنفش نئونی تزیین شده و بسیار شیک است. تیم آشپزی با عشق و شور آشپزی می نمایند و در راستای افزایش دانش مشتریان درباره غذای هندی نیز کوشش می نمایند. اگر در زمان خلوت به رستوران بروید، حتی می توانید برای چند دقیقه وارد آشپزخانه شوید و مراحل کار آشپزی آن ها را ببینید. اگر به تایلند سفر کردید و دلتان غذای تند و پرادویه هندی خواست، می توانید از ساعت 12 و نیم تا 2 و نیم ظهر برای صرف ناهار و از ساعت 6 عصر تا 12 شب برای صرف شام به رستوران گاگان بروید.

رستوران ناهم در هتل مدتروپوایتان

رستوران ناهم همیشه جزو بهترین رستوران های دنیا قرار می گیرد که غذاهای تایلندی با رسپی های باستانی سرو می نماید و تمرکز آن روی طعم، بافت و کیفیت مواد تشکیل دهنده غذا است. اگر برای اولین بار به تایلند و بانکوک می روید، برای صرف غذای تایلندی حتما به این رستوران بروید تا طعم واقعی این غذاها زیر دندانتان مزه کند. این رستوران در طبقه اول هتل متروپولیتان قرار گرفته است و دکوراسیون آن تلفیقی از ستون های آجری تایلندی رنگ های آبی و طلایی بوده و کف زمین نیز چوبی است. اتاق های غذاخوری خصوصی نیز در این رستوران وجود دارد که مناسب برای افرادی است که دوست دارند هنگام غذا خوردن در محیطی دنج و آرام باشند. علاوه بر جایگاه های درون رستوران، کنار استخر هتل نیز میز و جایگاه چیده اند. علاوه بر غذاهای اصلی خوشمزه و سوپ های متنوع، انواع مختلفی از سالادهای خوشمزه و خوش رنگ در منو وجود دارد و کسانی که دوست دارند در سالاد گوشت قرمز یا ماهی داشته باشند، می توانند از سالادهای هندی ان که شامل میگو، ماهی مرکب، گوشت یا نارگیل برشته شده هستند7 سفارش دهند. این رستوران همه روزه از ساعت 12 تا ظهر و 7 عصر تا 10 و نیم شب آماده ارائه خدمت و سرو غذا برای مشتریان است.

رستوران سرابوآ

رستوران سرابوآ یکی از رستوران های مدرن تایلندی است در بانکوک است که غذاهایی سرو می نماید که شاید تاکنون ندیده اید! غذاهای خوشمزه ان بسیار زیبا و چشم نواز هم هستند. این رستوران در طبقه همکف هتل فوق العاده لوکس Siam Kempinski قرار گرفته است و با چوب درخت ساج و تزیینات تایلندی و یک دریاچه ای از نیلوفر آبی تزیین شده است. پرطرفدارترین میز و جایگاه در این رستوران زیر سقف چوب ساج زیبای کنده کاری شده، در سمت چپ رستوران قرار گرفته است که جایی بسیار دنج است. در رستوران سرابوآ غذاهای سنتی به شکل بسیار زیبایی سرو می گردد. یکی از چیزهایی که در این رستوران باید امتحان کنید، فیله گوشت گاو کبابی است که با ریحان تایلندی، سس مخصوص و تمبر هندی درست می گردد. سوپ های خوش عطر و طعم و ادویه دار تایلندی نیز از جمله پیش غذاهایی است که حتما باید بچشید. از دسرهای رستوران بواسوآ هم نمی توان گذشت. این رستوران از ساعت 12 تا 3 ظهر و 6 عصر تا 11 شب به ارائه غذاهای اصیل تایلندی می پردازد.

رستوران فرانسوی لونوغماندی در هتل ماندارین شرقی ریورساید

رستوران فرانسوی لونوغماندی نیز یکی از بهترین رستوران های بانکوک است که 40 سال پیش افتتاح شده است. وقتی به این رستوران قدم می گذارید، با فضایی بسیار زیبا و شیک روبرو می شوید که فرش زیبا در آن پهن نموده اند. تمام مواد اولیه غذاهای پخته شده در این رستوران از فرانسه وارد می گردد. سرآشپز این رستوران که فرد بسیار مشهور و استاد آشپزهای ماهر است، می گوید که اگر محصولات فرانسوی نداشته باشید، نمی توانید غذای فرانسوی درست کنید. اگر عاشق رستوران های لوکس و غذاهای فرانسوی هستید، می توانید همه روزه به جز روزهای یکشنبه، از ساعت 12 الی 4 ظهر و از 7 عصر تا 10 شب می توانید به این رستوران آمده و یک وعده غذایی مجلل را تجربه کنید.

منبع: کجارو / bangkok.com
انتشار: 17 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 633

به "با بهترین رستوران های بانکوک آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با بهترین رستوران های بانکوک آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید