با ابزار نو گوگل مثل حرفه ای ها نقاشی کنید

به گزارش مجله توسعه دهنده، از هوش مصنوعی گوگل برای نقاشی یاری بگیرید

اگر شما هم از علاقه مندان نقاشی هستید ولی معمولا نقاشی هایتان خوب از کار در نمی آید، دیگر نگران نباشید. گوگل همواره ابزارهای کاربردی بسیاری را در اختیار کاربرانش قرار داده است و اخیرا با ارائه ابزاری تازه به یاری علاقه مندان به نقاشی آمده است.

با ابزار نو گوگل مثل حرفه ای ها نقاشی کنید

اگر شما هم دوست دارید نقاشی خوبی طراحی کنید اما در پی راهی برای بهتر کردن آن هستید، نگاهی به این سایت بیندازید. در ادامه با خبرنگاران همراه باشید.

شاید در کودکی شما هم برای رسم یک خانه و خورشید و تپه آغاز به خط خطی کردن صفحه های سفید دفتر های نقاشی می کردید. نقاشی ما شاید منظوری را می رساند اما خوب از آب درنمی آمد..

حالا گوگل در دنیای وب سایت ها به یاری بچه ها گذشته و امروز آمده است تا تنها با رسم خط هایی از چیز هایی که در فکر دارند، نقاشی های زیبا بسازد. در وب سایت AutoDraw گوگل که یکی از جدیدترین پروژه های Creative Lab به شمار می رود، می توانید یک طرح سریع برای تبریک تولد یا طرح هایی که در فکرتان وجود دارند، بکشید تا هوش مصنوعی گوگل در چند لحظه برترین و مرتبط ترین پیشنهاد های مربوط به آن طرح را به شما نشان دهد و آن را به طرحی بسیار زیبا تر تبدیل کند.

گوگل می گوید این سرویس می تواند خط خطی های کج و نامعلوم را به یک اثر هنری تبدیل کند، گرچه مشخص است که این آثار با نقاشی های حرفه ای فاصله بسیار دارند. پس از انتها نقاشی می توانید اثر هنری خودتان را در قالب فایل Png دریافت کنید.

خوشبختانه محیط این ابزار بسیار ساده طراحی شده است. در قسمت سمت چپ می توانید ابزار های مربوط به ترسیم نقاشی و در قسمت بالای صفحه پیشنهاد های هوش مصنوعی AutoDraw را مشاهده کنید. علاوه بر نسخه دسکتاپ، اپلیکیشن این سرویس برای ابزار های موبایل و تبلت هم در دسترس است. البته به یاد داشته باشید که این وب سایت به علت وجود تحریم ها، به طریق معمول! در دسترس کاربران ایرانی قرار ندارد.

منبع: الی گشت
انتشار: 24 اسفند 1400 بروزرسانی: 24 اسفند 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 2103

به "با ابزار نو گوگل مثل حرفه ای ها نقاشی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با ابزار نو گوگل مثل حرفه ای ها نقاشی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید