پرداخت وام ودیعه به بیش از 25 هزار نفر در تهران ، پالایش متقاضیان مسکن ملی ادامه دارد

به گزارش مجله توسعه دهنده، به گزارش خبرنگاران، خلیل محبت خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه ساکنان نصیرشهر، رباط کریم، نسیم شهر، صالحیه و گلستان بیش از 56 هزار نفر در مسکن ملی ثبت نام کرده اند، افزود: در روزهای ابتدایی این دور از ثبت نام متاسفانه برخی از ساکنان شهر تهران ثبت نام کردند که تمامی آنها در پالایش حذف شدند به همین دلیل اخطارهای لازم را به متقاضیان دادیم که تهرانی ها ثبت نام نکنند.

پرداخت وام ودیعه به بیش از 25 هزار نفر در تهران ، پالایش متقاضیان مسکن ملی ادامه دارد

او در ادامه افزود: این ثبت نام در ساعت 24 روز پنج شنبه 25 دی ماه به انتها رسید و همکاران اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از اولین ساعات صبح اداری کار پالایش متقاضیان را آغاز کرده اند.

محبت خواه با بیان اینکه در استان تهران در 20 شهر در مرحله قبل ثبت نام انجام داده ایم و در مراحل اول و دوم بسته به ظرفیت های ایجاد شده ثبت نام در پردیس، پرند، هشتگرد، ایوانکی و خود شهر تهران اجرا شده است، افزود: در شهرهای جنوبی، غربی و شرقی تهران و بخش هایی که فرصت ثبت نام در آنها وجود داشت ثبت نام انجام داده ایم و در این دوره تنها برای نصیرشهر توانسته ایم ظرفیت ایجاد کنیم.

محبت خواه تاکید کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان تهران عملیات اجرایی پروژه های مسکن ملی را علاوه بر تهرانسر در سایت های شهریار، رباط کریم، قرچک، اسلامشهر و پاکدشت آغاز کرده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران توضیح داد: از 223 هزار ثبت نام دور جدید مسکن ملی، بیش از 56 هزار نفر معادل 25 درصد کل کشور مربوط به استان تهران بوده اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه حدود 191 هزار نفر متقاضی تسهیلات ودیعه مسکن در استان تهران ثبت نام داشته اند، افزود: بیش از 107 هزار نفر واجد شرایط بوده و تا به امروز 25 هزار و 239 نفر نیز تسهیلات ودیعه مسکن دریافت کرده اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اظهار کرد: در مرحله چهارم ثبت نام مسکن ملی (نصیر شهر) پالایش 56 هزار نفر متقاضی اجرا شده که 12 هزار نفر واجد شرایط اولیه هستند البته شرط سابقه سکونت متقاضیان بررسی نشده که احتمالا از این میزان متقاضیان نهایی کمتر خواهند بود.

بر اساس این گزارش از 223 هزار و 905 نفری که در مرحله سوم طرح مسکن ملی ثبت نام کردند، طبق تازه ترین آمار تا به امروز بیش از 55 هزار و 878 نفر حائز شرایط شناخته شدند.

همچنین 91 هزار و 492 متقاضی نیز فرم ج ناقص داشتند که باید نسبت به اصلاح آن اقدام کنند. از این تعداد تا به امروز 55 هزار و 704 نفر به اداره کل راه و شهرسازی استان محل سکونت خود برای بررسی فرم ج و اصلاح شرایط مراجعه کردند.

طبق تازه ترین نتایج ثبت نام متقاضیان مرحله سوم طرح مسکن ملی، تا به امروز 20 هزار و 831 متقاضی درخواست شان رد شده یا انصراف داده اند و از مشارکت در این طرح حذف شدند. پالایش همچنان ادامه دارد و نهایی نشده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1596

به "پرداخت وام ودیعه به بیش از 25 هزار نفر در تهران ، پالایش متقاضیان مسکن ملی ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت وام ودیعه به بیش از 25 هزار نفر در تهران ، پالایش متقاضیان مسکن ملی ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید