بزرگ ترین استخر شنا دنیا در شیلی

دنیاهای بزرگ‌ترین استخر شنا در Algarrobo , شیلی در منطقه سان آلفونسو دل مار یافت می‌شود . در دسامبر 2006 به طور رسمی به عنوان بزرگ‌ترین استخر از کتاب Guiness رکوردز اعلام شد .

بزرگ ترین استخر شنا دنیا در شیلی

استخر بزرگ شنا 3,323 متر طول دارد و 66 میلیون گالن آب شور دارد . عمق آن 115 فوت عمق دارد بنابراین گفته می‌شود که عمیق‌ترین استخر است . این هزینه برای ساخت آن 1 میلیارد پوند هزینه دارد . 2 میلیون پوند دیگر هر سال برای حفظ آن هزینه می‌شود .

استخر به عنوان محل خوبی برای شنا کردن عمل می‌کند چون اقیانوس خیلی سرد است . این 79 درجه عالی در استخر نگهداری می‌شوند . با این حال , vacationers نه تنها می‌توانند به طور ایمن در آن شنا کنند , بلکه با قایق سفر می‌کنند و به راحتی استراحت می‌کنند .

جالب است که توریست‌ها از سراسر جهان از آن بازدید می‌کنند .

اخبار و مقالات مرتبط با "بزرگ ترین استخر شنا دنیا در شیلی"

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برگزاری موسیقی آیینی در نخستین جشنواره گردشگری غذا و هنر آشپزی ایرانی اطلاع داد.

وزیر دفاع آمریکا امروز (پنج شنبه) به عنوان سومین مقصد تور آمریکای جنوبی خود، وارد شیلی شد.

آمریکای جنوبی قاره بزرگی است که با شگفتی‌های طبیعی بزرگ پر شده‌است . این هفته لیست ما را بررسی کنید ، که ده محل شگفت‌انگیز ، مناظر و مناظر را نشان می‌دهد . برنامه سفر ماجراجویانه بعدی خود را به آمریکای جنوبی برنامه‌ریزی کنید .

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایندی وایر، جشنواره فیلم لوکارنو 2018 دیشب برندگان خود را شناخت. هفتادو یکمین دوره جشنواره فیلم لوکارنو با اهدای جایزه اصلی خود به فیلم یک سرزمین فرضی ساخته کارگردان سنگاپوری یئو سیو کار خود را به سرانجام برد. این فیلم محصول مشترک سنگاپور، فرانسه و هلند...

به "بزرگ ترین استخر شنا دنیا در شیلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بزرگ ترین استخر شنا دنیا در شیلی

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید