یاورزاده: در تایلند در زندگی خصوصی بازیکنان سرک نمی کشیدند، از حضور در فوتبال ایران سرخورده شده بودم

به گزارش مجله توسعه دهنده، بازیکن پیشین تیم استقلال گفت: از من در فوتبال ایران حمایت نشد و سرخورده شده بودم.

یاورزاده: در تایلند در زندگی خصوصی بازیکنان سرک نمی کشیدند، از حضور در فوتبال ایران سرخورده شده بودم

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، بهشاد یاورزاده در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که چرا به یکباره از فوتبال ایران محو شد و چند سالی در لیگ تایلند بازی کرد، گفت: گفتنی ها را پیش از این گفته بودم و بعضی از بزرگترها از من خواستند دیگر صحبت نکنم. بارها به فدراسوین فوتبال، سازمان لیگ و حراست برای مسائلی که حاشیه ساز شده بود، مراجعه کردیم، اما طرف ما نبودند. آنها طرف کسی بودند که برایشان منفعت داشته باشد.

وی اضافه کرد: بازیکن تا زمانی منفعت دارد که در اوج باشد و با او عکس گرفته و بگویند فلانی را ما آوردیم. زمانی که با او قرارداد می بندند، باید پولش را داده و حمایت روحی نمایند، اما برای من این اتفاق نیفتاد، به همین دلیل، سرخورده شده بودم. پس از حضور در استقلال و استیل آذین، همه باشگاه ها غیر مستقیم من را می خواستند و خواهان بستن قرارداد بودند، اما از جایی که نباید تماس گرفته می شد، تماس می گرفتند تا من نباشم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال اعلام کرد: نمی توانستم در منزل بنشینم و هنوز انرژی داشتم. برای اینکه نگویند فوتبالش در 30 سالگی تمام شد، راهی تایلند و سپس میانمار شدم. فوتبال برای من در ایران تمام شد، اما برای خوشحالی پدرم چند سال بازی کردم. در دو سه سال اخیر جایی بودم که بدقولی نمی دیدم، احترام بود و در زندگی خصوصی افراد سرک نمی کشیدند. با این وجود، برای فوتبالیست ایرانی، لیگ برتر و استقلال و پرسپولیس حس دیگری دارد.

یاورزاده در مورد برنامه اش برای مربیگری در فوتبال گفت: دو سه هفته دیگر قصد دارم به آمریکا بروم تا دوره های مربیگری را گذرانده و آموزش برای بازیکنان 10،11 ساله را شروع کنم. من خیلی جوان هستم و همانطوری که برای فوتبالیست شدن زمان احتیاج است، می دانم باید چند سالی خاک مربیگری را بخورم. هدف کلی ام بازگشت به ایران است تا به یک نحوی به فوتبالی ملی و استقلال یاری کنم. نسل جدیدی مانند منصوریان به فوتبال ما آمده و دیگر مربیان سنتی جایی ندارند. خوشحالم این نسل ها حضور دارند، نه نسل سنتی که فیلتر خاصی دارند.

منبع: تسنیم
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 664

به "یاورزاده: در تایلند در زندگی خصوصی بازیکنان سرک نمی کشیدند، از حضور در فوتبال ایران سرخورده شده بودم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاورزاده: در تایلند در زندگی خصوصی بازیکنان سرک نمی کشیدند، از حضور در فوتبال ایران سرخورده شده بودم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید