کلمنت: مصدومیت سعید عزت اللهی تاسف برانگیز است

به گزارش مجله توسعه دهنده، پائول کلمنت، سرمربی 46 ساله تیم فوتبال ردینگ انگلیس، مصدومیت سعید عزت اللهی در تمرین های گروهی تیم ملی ایران را تاسف برانگیز خواند.

کلمنت: مصدومیت سعید عزت اللهی تاسف برانگیز است

به گزارش مجله توسعه دهنده و به نقل از سایت فوتبال لندن، پائول کلمنت در آستانه بازی تیم ردینگ برابر میلوال در هفته سیزدهم چمپیونشیپ انگلیس با اشاره به مصدومیت سعید عزت اللهی در تمرین تیم ملی فوتبال ایران گفت: او با مصدومیت از ایران بازگشت که بسیار تاسف برانگیز است. این مساله را باید در نظر بگیریم که سعید عزت اللهی در فرم بسیار خوبی قرار داشت و بازی هایش در ترکیب تیم ردینگ در حال رشد بود.

سرمربی تیم فوتبال ردینگ انگلیس ادامه داد: سعید عزت اللهی تحت آزمایش های پزشکی قرار گرفته اما هنوز از میزان سنگینی آن اطلاعی نداریم. باید مدت زمانی کوتاهی از خودش محافظت کند.

پائول کلمنت درباره شرایط تیم ردینگ هم اعلام کرد: روی کارهای خود متمرکز هستیم و شوخی و خنده هم نداریم زیرا نتایج و موقعیت مان در چمپیونشیپ ناامید کننده است. ما قطعا متاسف نیستیم و می دانیم که کارهای زیادی برای انجام دادن داریم.

تیم ردینگ با اندوخته 9 امتیازی رتبه بیست ویکم جدول رده بندی 24 تیمی چمپیونشیپ انگلیس را در اختیار دارد. سعید عزت اللهی بهترین بازیکن دیدار ردینگ - کوئینزپارک رنجرز شد

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اسفند 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 199

به "کلمنت: مصدومیت سعید عزت اللهی تاسف برانگیز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلمنت: مصدومیت سعید عزت اللهی تاسف برانگیز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید