کارشناسی داوری دیدار ماشین سازی و پرسپولیس

به گزارش مجله توسعه دهنده، یک کارشناس داوری می گوید ناظمی در اعلام پنالتی به سود پرسپولیس در بازی با ماشین سازی، اشتباه کرده است.

کارشناسی داوری دیدار ماشین سازی و پرسپولیس

منوچهر نظری در مصاحبه با مجله توسعه دهنده، درباره تصمیمات داور بازی پرسپولیس و ماشین سازی تبریز گفت: بازی امروز (دوشنبه) پرسپولیس مقابل ماشین سازی سه صحنه مهم داشت. اولین صحنه مهم، برخورد بازیکن ماشین سازی با مهدی عبدی بازیکن پرسپولیس در دقیقه 9 بود که بازیکنان پرسپولیس اعتقاد به پنالتی داشتند، اما هیچ خطایی در آن صحنه رخ نداد و تصمیم داور کاملا صحیح بود.

این کارشناس داوری در ارتباط با دیگر صحنه پر اهمیت بازی یعنی گل پرسپولیس در دقیقه 60 نیز گفت: همانطور که داور بازی هم بیان نمود، گل پرسپولیس که توسط کنعانی زادگان و روی ارسال وحید امیری زده شد، درست نبود چراکه این مدافع پرسپولیس حداقل نیم متر در موقعیت آفساید بود.

نظری با بیان اینکه مهمترین صحنه بازی از نظر داوری در دقیقه 80 رخ داد گفت: در دقایق انتهای بازی هم یک پنالتی برای پرسپولیس گرفته شد که دروازبان ماشین سازی آن را مهار کرد. از نظر بنده تصمیم داور در این صحنه صحیح نبود.

او در انتها از انتخاب کوپال ناظمی به عنوان داور این دیدار ابراز رضایت کرد و گفت: سرمربیان باید خویشتن دار باشند و به داور بازی اعتماد کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 543

به "کارشناسی داوری دیدار ماشین سازی و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناسی داوری دیدار ماشین سازی و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید