خبرنگاران پیامک برای همه یارانه بگیران در کهگیلویه و بویراحمد ارسال می گردد

به گزارش مجله توسعه دهنده، یاسوج- خبرنگاران- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یارانه بگیران هم استانی مطمئن باشند از امشب پیامک با سرشماره v.refsh برای اعلام درخواست به شماره همراه، تمامی سرپرستان خانوار ارسال خواهد شد.

خبرنگاران پیامک برای همه یارانه بگیران در کهگیلویه و بویراحمد ارسال می گردد

پروانه نیک مرام روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار مجله توسعه دهنده گفت: به منظور حمایت از خانوار های ایرانی که با شیوع ویروس کرونا، تحت تاثیر تبعات مالی آن قرار گرفته اند، تسهیلات بانکی 10 میلیون ریالی به تمامی یارانه بگیران تعلق می گیرد.

وی اضافه کرد: سرپرستان خانوار که تمایل به دریافت این تسهیلات 10 میلیون ریالی دارند باید ابتدا صبر نمایند تا از سرشماره v.refah پیامک دریافت نمایند و پس از دریافت پیامک کدملی را با شماره همراه سرپرست خانوار حداکثر تا روز یکشنبه 31 فروردین ماه امسال به شماره 6369 پیامک نمایند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد توضیح داد: اقساط این وام 10 میلیون ریالی که به خانوارهای کهگیلویه و بویراحمدی که یارانه نقدی 455 هزار ریالی دریافت می نمایند، ارائه می گردد 350 هزار ریال در هر ماه است.

نیک مرام ابراز داشت: اقساط این تسهیلات از تیرماه کسر خواهد شد و از سرپرست خانوار ها تقاضا می گردد که در حسابی که این وام برایشان واریز خواهد شد آن حساب را جابه جا ننمایند و یا بانک شان را تا انتهای بازپرداخت تغییر ندهند.

وی تاکید نمود: شهروندان باید مراقب کلاهبرداری اینترنتی در این زمینه باشند و ثبت نام برای دریافت وام 10 میلیون ریالی یارانه بگیران تنها به وسیله ارسال پیامک با سرشماره v.refah برای سرپرستان خانوارها صورت خواهد گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد بیان نمود: هم استانی ها برای دریافت این تسهیلات، احتیاج به مراجعه حضوری به هیچ کدام از دستگاه های اجرایی در استان ندارند.

نیک مرام از مردم خواست که هوشیار باشند تا فریب سودجویان و سایت های کلاهبرداری به بهانه ثبت نام این تسهیلات را نخورند.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 20 خرداد 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1050

به "خبرنگاران پیامک برای همه یارانه بگیران در کهگیلویه و بویراحمد ارسال می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پیامک برای همه یارانه بگیران در کهگیلویه و بویراحمد ارسال می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید