خبرنگاران پردیس در تقویت موقعیت فرهنگی شهر کوشا باشند

به گزارش خبرنگاران، مجید عبداللهی صبح چهارشنبه در نشست با اصحاب رسانه که در فرمانداری پردیس برگزار گردید طی سخنانی گفت: نقش خبرنگاران بر هیچ کسی پوشیده نیست و اثر گذاری و نقش به سزایی که در عرصه پیشرفت فعالیت و ارتقا هویت های شهرستانی دارند بسیار واضح است.

خبرنگاران پردیس در تقویت موقعیت فرهنگی شهر کوشا باشند

عبداللهی با اشاره و یادی از خبرنگاران دفاع مقدس اضافه نمود: اگر کمی به گذشته و زمان دفاع مقدس برگردیم و آن ایام را را به یاد بیاوریم به خوبی می بینیم که بخشی از پیروزی انقلاب به خاطر خبرنگاران و بیسیم چی هایی بود که انتقال اخبار در عرصه دفاع مقدس را وظیفه خود می دانستند و تا جایی که احساس مسئولیت داشتند که با وجود زخمی شدن در اعلام خبر فتح خاک دشمن به مردم و امید دادن به جامعه کوتاهی نمی کردند.

وی با بیان اینکه احساس وظیفه و باور در انتقال خبر به عنوان یک تکلیف می تواند راهگشا باشد گفت: کار خبر دشوار و پر مخاطره اما تاثیرگذار است و در حقیقت صدای مردم را به موقع شنیدن و به موقع به مسئولین انتقال دادن کاری است که هر فردی نمی تواند انجام دهد و در این راستا اگر انتقال صدای مردم به مسئولین به موقع باشد بسیاری از مشکلات مرتفع خواهد شد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی پردیس با اشاره به اینکه دفاع از مصالح شهرستانی بر عهده خبرنگاران است گفت: خبرنگاران و اهل رسانه نباید خبری که سبب تضعیف موقعیت شهرستان می گردد را بازتاب دهد و وظیفه ما باز کردن یک فضای اجتماعی است که هم مسئولین و هم خبرنگاران باید این فضا را ایجاد نمایند و مطالبات مردم را به مسئولین و خدمات مسئولین را به مردم نشان دهند لذا خبرنگاران باید در تقویت موقعیت فرهنگی شهر کوشا باشند.

عبداللهی با اشاره به نشریات مکتوب پردیس گفت: این نشریات رسالت خود را به خوبی انجام داده اند و در این حوزه چیزی که مهم است بازگویی هویت دینی جامعه است و در حوزه فرهنگ نشریات باید اتفاقات خوب ر ا بازگو نمایند و همه رسانه ها دفاع از مصالح شهرستانی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "خبرنگاران پردیس در تقویت موقعیت فرهنگی شهر کوشا باشند"

مدیرعامل پارس جنوبی جم به حواشی شبکه های اجتماعی برای دیدار تیم فوتبال این باشگاه برابر استقلال واکنش نشان داد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در حالی امضای قرارداد با ایمن حسین را به موافقت سرمربی منوط دانسته که آنها چهارشنبه و بعد از موافقت برانکو تفاهم نامه را امضا نموده بودند.

مهاجم فرانسوی روخی بلانکو دلیل رد کردن پیشنهادهای بارسلونا در دو سال اخیر را بیان کرد.

به گزارش خبرنگاران، ام البنین محمدی پیش ازظهر دوشنبه در مصاحبه با خبرنگاران به هوشمندسازی مدارس اشاره نمود و اضافه کرد: بیشتر مدارس ما هوشمند سازی شدند و مابقی نیز به تدریج این کار را انجام می دهند.

به "خبرنگاران پردیس در تقویت موقعیت فرهنگی شهر کوشا باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با خبرنگاران پردیس در تقویت موقعیت فرهنگی شهر کوشا باشند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید