بزرگترهای استقلال مثل بچه ها رفتار کردند، طرفداران حق دارند

به گزارش مجله توسعه دهنده، محمد نوری در مصاحبه با خبرنگاران گفت: استقلال روزهای پر التهاب و نگران کننده ای را سپری می نماید و طرفداران این تیم حق دارند نگران باشند.

بزرگترهای استقلال مثل بچه ها رفتار کردند، طرفداران حق دارند

وی اضافه نمود: متاسفانه در روزهایی که باشگاه به خودی خود مسائل زیادی دارد و مدیران می کوشند تا با دقت و وسواس یک سرمربی جدید بیاورند، تعدادی از بزرگان تیم حاشیه های جدیدی درست نموده اند که این اصلاً به صلاح استقلال نیست.

پیشکسوت آبی پوشان تاکید نمود: از بزرگان استقلال انتظار بزرگی کردن می رود. آنها باید الگوی جوان تر ها باشند نه اینکه اینگونه فضا را ملتهب نمایند.

مدافع پیشین آبی پوشان در ادامه با اشاره به پیغام پژمان منتظری گفت: هنوز که چیزی تعیین نیست و فتحی و مجیدی هم که اعلام کردند پژمان را می خواهند. بهتر بود منتظری به جای آنکه پیغام منتشر کند ابتدا با مسئولان باشگاه صحبت می کرد.

نوری در مورد واکنش دروازه بان استقلال نسبت به این اتفاقات تاکید نمود: فکر می کردم رحمتی باتجربه تر از آن باشد که او هم چنین واکنش هایی انجام دهد. اصلاً وارد این فضا نمی شوم که چه کسی راست می گوید و چه کسی دروغ. بحث من اصلاً این نیست. بحث من این است که بزرگان تیم مثل بچه ها رفتار کردند و این رفتار ها اشتباه بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 339

به "بزرگترهای استقلال مثل بچه ها رفتار کردند، طرفداران حق دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترهای استقلال مثل بچه ها رفتار کردند، طرفداران حق دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید