باز بودن پارک ها و تفرجگاه ها منوط به نظر ستاد ملی مبارزه با کروناست، پلیس جهت کنترل ترافیک حضور دارد

به گزارش مجله توسعه دهنده، جانشین پلیس راهور پایتخت گفت: چنانچه بر اساس تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا تردد و مراجعه به بوستان ها ممنوع شود پلیس در راستای جلوگیری از تردد و توقف در این اماکن حضور دارد در غیر این صورت وظیفه ذاتی خود یعنی روان سازی ترافیک را انجام می دهد.

باز بودن پارک ها و تفرجگاه ها منوط به نظر ستاد ملی مبارزه با کروناست، پلیس جهت کنترل ترافیک حضور دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه باز بودن بوستان ها و مراکز تفرجگاهی منوط به نظر ستاد ملی مبارزه با کروناست به تمهیدات پلیس در آستانه سیزدهم فروردین اشاره و گفت: نیروهای پلیس راهور تهران بزرگ در روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه به صورت آماده باش کامل و صد درصدی در تمام مراکز تفریحی و تفرجگاهی سطح شهر تهران جهت کنترل ترافیک و تردد حضور داشته و اقدامات ترافیکی ویژه این ایام را انجام می دهند.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ شرح داد: براساس سنت دیرینه و کهن ایرانیان، شهروندان به همراه خانواده در روز سیزدهم فروردین (روز طبیعت) به منظور گردش و تفریح به دامان سبز طبیعت از جمله پارکها و گردشگاه های عمومی داخل و اطراف شهر ها مراجعه می کنند.

موسوی پور گفت: پلیس راهور تهران بزرگ برابر تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا طرح های انتظامی و ترافیکی را تهیه و اجرا خواهد کرد.

وی اضافه نمود: در هر صورت، در راستای برنامه ریزی های اجرا شده پلیس راهور تهران بزرگ با کلیه امکانات نیروی انسانی، خودرویی، موتوری و تجهیزاتی خود اقدام به پوشش ترافیکی معابر داخلی و منتهی به پارک های شهر تهران مانند چیتگر، سرخه حصار ، یاس فاطمی و کلیه اماکن تفرجگاهی نموده و همچنین کلیه خیابان ها و بزرگراه های پیرامونی سایر بوستان ها و تفرجگاهها از ساعات ابتدایی صبح پوشش داده خواهد شد.

سرهنگ موسوی پور گفت : چنانچه بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد و مراجعات ممنوع اعلام شود، پلیس راهور از تردد و توقف در اماکن اشاره شده جلوگیری خواهد کرد و اگر ممنوعیتی اعلام نشود در جهت روان سازی ترافیک اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

وی یادآور شد: نیروهای پلیس راهور با آمادگی صد درصدی در هر دو روز پنج شنبه و جمعه دوازدهم و سیزدهم در کلیه معابر سطح شهر حضور دارند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1666

به "باز بودن پارک ها و تفرجگاه ها منوط به نظر ستاد ملی مبارزه با کروناست، پلیس جهت کنترل ترافیک حضور دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باز بودن پارک ها و تفرجگاه ها منوط به نظر ستاد ملی مبارزه با کروناست، پلیس جهت کنترل ترافیک حضور دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید